מגשי אירוח – הפיתרון המושלם לישיבות עסקיות

ישיבות עסקיות נערכות מדי פעם בכל חברה ונועדו לקדם את מטרותיה. חלקן מיועדות לעובדי החברה בלבד וחלקן לפגישות בין נציגי החברה, לקוחות, ספקים וכמסגרת לניהול מו"מ עסקי. באירועים כאלה חשוב לשמור על רמה גבוהה ולגרום למשתתפים הרגשה נוחה וזאת במטרה שהישיבה תתרום להשגת המטרות המקצועיות. השקעה נכונה באירוח תניב ללא ספק פירות, מאחר שהמשתתפים יעריכו את המאמץ ויתרכזו בעניינים המקצועיים ולכן מגשי אירוח יכולים להיות פתרון מושלם לסיטואציות כאלה. מגשי אירוח מתאימים לכל שעות היום ועבור כל סוגי הנוכחים ולכן קל להתאים בינהם לבין משתתפי הישיבה. הם מגיעים בעיצוב מהודר ומעניקים תחושה של יוקרה והשקעה.

לפני הזמנת מגשי האירוח כדאי להשקיע זמן ומחשבה בבחירת המגשים, שיוזמנו מתוך מגוון רחב של אפשרויות. כמובן שלשעת הישיבה יש השפעה על הקייטרינג ודינה של ישיבה בשעות הערב שונה מזה של ישיבה בשעות הצהריים. אם אתם סבורים שהאורחים באים לאחר ארוחה, כדאי להציע להם כיבוד כמו פירות או מאפים. חובה להקפד כמובן שהכיבוד יהיה טרי ככל האפשר ויעורר התפעלות בזכות העיצוב והצבע שלו וכך גם ימשוך תשומת לב ויותיר רושם טוב אצל המשתתפים בישיבה. אפשרות מערכת היא להזמין כיבוד אשר מיועד לארוחת בוקר צהריים או ערב ויכלול למשל סנדביצ'ים עם מילוי בשרי כמו נקניקיות.

לפני ההזמנה מאתר Sandwichbar חשוב לברר מהו מספר המשתתפים הצפוי ולהיערך בהתאם. כלומר להזמין יותר מנות ממספר המשתתפים, כדי שאף אחד לא יישאר רעב וכמו כן מי שירצה יוכל לקחת יותר ממנה אחת. גודל ההזמנה תלוי כמובן גם בתקציב שלכם ויש לקחת זאת מראש בחשבון. את המגשים כדאי להזמי אך ורק מחברה אמינה ולפי המלצות מחברים ומכרים בלבד, כי בפרסומות כל חברה מתארת את עצמה כמקצועית ואמינה. להזמנת המגשים תוכלו להוסיף גם ערכות קפה אישיות ושתייה קלה, וכן כלים חד פעמיים. לפני החתימה הסופית על ההזמנה כדאי לקבוע פגישה עם נציגי חברת הקייטרינג ולקבל תשובות לכל שאלה שמטרידה אתכם וגם לסכם את הפרטים בענייני לוחות זמנים.