איך בוחרים מגבות לחדר האמבטיה

מגבות רחצה זהו פריט שמצד אחד הוא מאוד פרקטי ושימושי ומצד שני יש לו גם חלק שקשור לעיצוב ונראות. מגבות רחצה טובות ואיכותיות מספקות חוויה מקלחת שונה, חוויה שמזכירה ספא או מלון יוקרתי עם המגבת הגדולה, הרכה, העוטפת, המפנקת ולכן מדובר על פריט שרוכשים ומשקיעים בו מחשבה .

מגבות לחדר אמבטיה, למה כדאי להשקיע בהן חשיבה

מגבות רחצה הן פריט אשר משתמשים בו בתדירות גבוהה מאוד, פעם ולעיתים אפילו פעמיים ביום, ולאנשים רבים חווית המקלחת היא חשובה ביותר, ומשום שמגבת איכותית מחזיקה זמן רב ונשארת רכה ונעימה יש חשיבות להשקיע מחשבה ולבחור מגבת טובה ואיכותית אשר תיתן מענה לצרכים השונים. 

אילו פרמטרים חשוב לקחת בחשבון בבחירת מגבת לחדר האמבטיה

יש מספר דברים אותם כדאי לקחת בחשבון כאשר בוחרים מגבות לשימוש בחדר האמבטיה:

  • גודל המגבת.
  • יעוד המגבת: לגוף, לידיים, פנים, שיער, רגליים.
  • עובי המגבת והצפיפות שלה.
  • רכות המגבת.
  • החומר ממנו עשויה המגבת.
  • סגנון עיצובי: צבע, עיטורים וכדומה.

אז איך לבחור מגבות אמבטיה בפועל

מומלץ לחשוב אילו סוגי מגבות יהיו בשימוש, כמה אנשים זקוקים למגבות ותדירות ההחלפה. בחירה של מגבת בהתאם למה שאוהבים מבחינה של מגע למשל יש אנשים שאוהבים מגבת גדולה מאוד ורכה, יש כאלו המעדיפים מגבת קטנה יותר עם רכות מסוימת. בחירה של העיצוב מבחינה של גוונים ועיטורים, האם מעדיפים סט של מגבות זהות או מגבות שונות מסוגים שונים. חשוב לקחת בחשבון שמגבת מחומר איכותי ובעלת צפיפות טובה, מגבת כבדה יחסית אשר לרוב תהיה יקרה יותר היא מגבת אשר תחזיק מעמד זמן רב יותר מבלי שיהיה צורך להחליף אותה בחדשה בתדירות גבוהה וכמובן גם הנושא של המחיר אשר מהווה שיקול ברכישת מגבות.

למידע נוסף על מוצרי טקסטיל, מגבות גוף, וילונות אמבט  ופריטים נוספים לחצו על הלינק>>

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן