ד"ר קובי שגיא מכוון למי לפנות אם הילד לא מפסיק להרטיב בלילה

אם ילד מעל גיל ארבע אשר ממשיך להרטיב בלילות, כדאי לתאם עבורו שיחה באחת הקליניקות שלנו הממוקמות ברחבי הארץ. 

הקליניקות bedwetting הוקמו על ידי ד"ר קובי שגיא הפועל בתחום זה כשלושים שנה וד"ר טל שגיא שהצטרף אליו ופעיל בקליניקות כבר שנים רבות. מדובר בתחום ייחודי שפותח ונחקר על ידינו לאור הכמות הגדולה של המטופלים שטופלו במכונים, לאורך השנים הללו. 

עם הזמן גיבשנו צוותים מקצועיים ושיטות עבודה מתקדמות כדי למצוא לכל ילד או מתבגר את השיטה המתאימה ביותר עבורו כך שייגמל מההרטבה הלילית וייהנה לקום יבש, כמו שאר בני המשפחה וכמו החברים שלו. 

הפתרונות יוצאי הדופן של ד"ר קובי שגיא 

הטיפול המקצועי בקליניקה מתחיל בתחושה הנעימה שמקבל כל ילד המגיע למקום. הכול מתנהל באווירה טובה, עם הרבה חיוכים ותשומת לב כך שהילד מרגיש שהוא רצוי, אהוב ונחמד לו להגיע למקום זה. 

כשקיים שיתוף פעולה, אפשר לקיים שיחות אפקטיביות עם הילד, לשמוע מה קורה בתחומי העשייה הרבים שלו, עם משפחתו, בגן או בבית הספר. מכלול השאלות מובילות למסקנות שונות ובהתאם לכך נקבע הטיפול המקצועי.

התנהלות באווירה זו היא בכל הקליניקות הפועלות בדרך זהה התואמת את החשיבה של ד"ר קובי שגיא וד"ר טל שגיא ,לאור המקרים הרבים שטופלו על ידם. 

ניתוב ההחלטות לגבי כל מטופל 

בשלבים הראשונים אנו בוחנים בעיות פיזיולוגיות אם קיימות כמו זיהומים בדרכי השתן, אפילפסיה או ליקויים בעמוד השדרה העלולים להשפיע על מערכת מתן השתן. אם תוצאות הבדיקות הללו הן שליליות מתחילים לתרגל את המנגנון התת הכרתי שאמור לכווץ את שריר הסוגר בכל פעם שמרגישים ששלפוחית השתן מלאה. במקביל נעזרים בזמזם כדי להקנות לילד את ההרגלים הנכונים בשעות הלילה, אם יש הרגשה של פיפי, לעצור את הדליפה ולגשת לשירותים.

ההצלחה של כל מקרה היא אינדיבידואלית ותלויה בגורמים רבים מסביר ד"ר קובי שגיא. הצוותים המקצועיים עוקבים אחר כל אחד מהמטופלים בזכוכית מגדלת ומציעים שיטות חלופיות אם שיטה מסוימת אינה מובילה לתוצאות. כשהמטרה היא למצוא את הדרך ליקיצה יבשה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן