מה עושים שהבנק מסרב לתת משכנתא?

לא מעט ישראלים מוצאים את עצמם מתקשים לקבל משכנתא דרך הבנק, אך הם אינם מבינים את הסיבה שבגינה הם קיבלו סירוב. ברוב המקרים הבנקים לא ממהרים לסרב לתת משכנתא, כמובן שהם מרוויחים על כך סכומי כסף גדולים – ולכן הנחת העבודה שלהם היא לאשר את הבקשה. אך אם הבנק מסרב לספק לכם משכנתא ככל הנראה ישנה סיבה אשר ממנה הבנק חושש לספק לכם את המשכנתא – סכום משכנתא גבוה, בעיות בחשבון בעבר, גיל גבוה מידיי או כל סיבה אחרת. אז מה תוכלו לעשות במקרה כזה? לשם כך הכנו עבורכם סיקור מקיף של כל האופציות העומדות לרשותכם.

> קראו גם על משכנתא לכל מטרה ריביות משתנות

מה עושים שהבנק מסרב לתת משכנתא?

ראשית כמו שכבר אמרנו אתם צריכים להבין מהי הסיבה שבגינה הבנק לא אישר לכם לקבל את המשכנתא, כך תוכלו לדעת כיצד ניתן יהיה לפתור אותה במידת האפשר. תוכלו לבקש להחתים ערב על המשכנתא שלכם, שהוא יהיה זה שאחראי שתחזירו את המשכנתא – או אפילו תוכלו לבקש סכום נמוך יותר מאשר הסכום הראשוני שאותו ביקשתם. כמובן שעל מנת שתוכלו להחליט איזה אופציה היא הראלית ביותר תצטרכו להבין מדוע הבקשה הראשונית שלכם נדחתה.

בנוסף תוכלו לבדוק אופציה לבקש משכנתא מגופים חוץ בנקאים, כמובן שהכול בהתאם לגובה הסכום שאותו אתם מעוניינים לקחת, קראו על כך באתר בלינק. ישנם לא מעט גופים חוץ בנקאים אשר פועלים בשיטות שונות מאשר השיטות שבהם נוקטים הבנקים בישראל, כך ששם יש לכם סיכוי טוב לקבל אישור ולקבל את הסכום הדרוש לכם. אנו ממליצים לכם לבדוק מספר אופציות עד אשר תגיעו אל האופציה שתהיה הרלוונטית ביותר עבורכם.

בנוסף תמיד מוטב להתייעץ עם אנשי מקצוע אשר מכירים את התחום על בוריו ויוכלו להסביר לכם בדיוק אילו צעדים עומדים לרשותכם בכל שלב. לקחת משכנתא זה לא משחק ילדים, ואסור לכם לקחת סיכונים כאשר מדובר על הנושא הזה. לכן תמיד חשוב שיהיה לצדכם איש מקצוע מנוסה ומיומן אשר יוכל להסביר לכם בדיוק כיצד לפעול כך שתוכלו לקבל את המשכנתא עם מקסימום סיכונים מהצד שלכם.