קורס קיץ לנוער

תיאטרון הוא אומנות של דמיון. בניגוד לריאליזם של טלוויזיה או סרטים, תיאטרון דורש תושייה וגמישות מסוג אחר. יש הרבה מה ללמוד בקורס קיץ לנוער ועל האפשרויות שיש בקורס כזה, נרצה להביא בפניכם במאמר זה.

קורס קיץ לנוער 

תלמידים שמתנסים בחינוך לתיאטרון בכל גיל בזמן קורס קיץ לנוער, מראים ציוני מבחנים סטנדרטיים גבוהים יותר, שיפור בהבנת הנקרא, נוכחות טובה יותר, ריכוז גבוה יותר ומוטיבציה מוגברת ללמוד. שליטה בשפה ואוצר מילים מורחב, נובעים גם מצפייה בתיאטרון.

בונה הערכה עצמית 

תיאטרון, יכול לבנות את הביטחון העצמי של הילד וזה יכול להוביל לגילוי עצמי נכון. היתרונות שיש בקורס קיץ לנוער של בימת הנוער הם גדולים מאוד וכל ילד חייב לעבור את הקורס הזה כדי להביא את עצמו יותר החוצה ולהפחת לקהל ולצופים.

משפר מיומנויות שיתופיות 

תיאטרון הוא צורת אמנות שיתופית מטבעה. צריך צוות של סופרים, חברה של שחקנים, כושר המצאה של מעצבים וצוות טוב, כדי לספר סיפור על הבמה.

המדע מראה שילדים העוסקים בתיאטרון, הם מתקשרים טובים יותר, מה שמוביל לעבודת צוות חזקה יותר. הנתונים גם מראים שילדים המעורבים בדרמה, משתפים פעולה יותר מבני גילם שלא נחשפו אליה.

משפר מיומנויות ניהול זמן 

ילדים המשתתפים בתיאטרון, לומדים לתקצב זמן לקראת מטרה ארוכת טווח. כולם עובדים לקראת ערב הפתיחה של המופע – ויש כל כך הרבה דברים שצריך לעשות לפני כן.

ראשית לומדים שורות ושירים. ואז הילדים משנן אותם. אחר כך לומדים חסימה (תנועה בסצנות) וכוריאוגרפיה (תנועה וריקוד בשיר). לאחר מכן, מוסיפים את התזמורת. אח"כ מוסיפים תחפושות ותפאורה ואורות ומיקרופונים. את כל אלה, תוכלו ללמוד בקורס קיץ לנוער ברמות הגבוהות ביותר שיש כיום.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

מופע קסמים: למי זה מתאים?

מופע קסמים הוא סוג מיוחד של מופע שבו הקוסם אינו משתמש באביזרים או בתחבולות, אלא מסתמך על כוחות התפיסה, האינטואיציה והדמיון שלו. הקהל צופה בקוסם

קרא עוד»
דילוג לתוכן