החשש מאקדח ניקוב חורים

מרבית הילדים והילדות ירצו בגיל כזה או אחר, לנקב את האוזניים ולהסתובב עם עגיל באוזן.
ניקוב זה נועד עבור עגיל אחד או שניים שיעטרו את האוזניים בניצוץ יפה ויספקו טרנדיות עבור נערים, ויופי – תוך הבלטת צבע העיניים –  בקרב ילדות. כיום אפשר לנקב אוזניים ולעטר אותן עם עגיל רפואי בקלות, בעוד שיש מקומות שיספקו לכם חוויה כיפית במיוחד בעת הניקוב ובחירת העגילים. עם זאת, לא כל הילדים או הילדות מוצאים את חווית ניקוב האוזניים נעימה. בעוד שרבים עלולים לפחד מאקדח הניקוב. אז מה עושים כדי להפיג את החשש מניקוב חורים? הנה מספר טיפים להורים: 

הסבר אודות התהליך

כדי להפיג חששות לגבי הניקוב, מומלץ להיות גלויים לגבי תהליך ניקוב האוזניים. כדאי להסביר שהוא לא כואב וכי אנשי המקצוע המיומנים מבצעים אותו במהירות ובעדינות.
חשוב להסביר כי החלק באוזן (התנוך) שאותו מנקבים, אינו מאד רגיש. לכן במרבית הפעמים אין כאב ממשי: אלא הרגשה קלה של ניקוב. הסבירו לילדים, כי גם אתה עברתם את התהליך, וכי ילדים במגוון גילאים בוחרים עגילים יפים ולאחר מכן נהנים מחורים באוזניים שבאמצעותם אפשר להתקשט בכל פעם בעגילים אחרים. 

 

בחירה במקום מקצועי ונעים לנוקב חורים באוזניים

חשוב לדעת כי מלבד ניקוב אוזניים בחנות תכשיטים רנדומלית, מי שירצה: יוכל לבחור להגיע אל חנויות שמספקות חוויה נעימה להורים ולילדים שרוצים לנקב חורים באוזניים. כיום ישנן חברות המקיימות מפגש של אמהות וילדות שבו מנקבים חורים באוזניים, בוחרים עגילים רפואיים של נסיכות ועוזרים לכל החוויה להיות כיפית ונעימה יותר. 

האווירה, הסבלנות, כמו גם ההסברים השונים – יספקו להורים ולילדים חוויה יוצאת דופן שתרגיע את הילדים לפני הניקוב, תאפשר לאחר מכן להנות ממגוון עגילים שעליהם דמויות של נסיכים נסיכות, כמו גם כאלה מצופי זהב, היפואלרגניים וכאלה שמשובצים ביהלומים או באבני חן נוצצות.