דברים שכדאי לדעת על ציוד כיבוי אש

בשנים האחרונות התרחשו לא מעט אסונות משונים בעולם ואפשר לומר כי את רובן לא ניתן היה למנוע. אך יש מקרים בהם אפשר להקדים רפואה למכה ולדאוג שהנזק מאותו אסון לא יהיה כל כך גדול. אחד מהמקרים הללו הוא שריפה במבנים. כאשר פורצת שריפה במבנה, אין ספק שהסכנה גדולה והנזקים ידועים, אך כאשר מצטיידים מראש בציוד מתאים לכיבוי אש, ניתן להפחית את הנזקים פי כמה וכמה. ציוד כיבוי אש בסיסי יכול להציל חיים כאשר פורצת שריפה ואף להציל רהיטים וציוד יקר מפני האש.

מונע התפשטות שריפה עד להגעת כוחות כיבוי

כאשר פורצת שריפה במבנה, אין הרבה זמן לבזבז ובנוסף לאזעקת כוחות הכיבוי, חשוב מאוד לנקוט בפעולות שונות על מנת למנוע מהאש להתפשט הלאה. כמובן שאי אפשר לעשות את זה ללא ציוד מתאים, ובדיוק לכן חשוב כל כך להתקין ציוד כיבוי אש בכל מקום ציבורי לפי הנדרש בחוק ולרכוש מטף כיבוי לבתים פרטיים ולהתקין בהם גלאי עשן. את ציוד כיבוי האש יש להתקין במקומות בולטים ואסטרטגיים בשביל שלא יצטרכו לחפש אחריו בעת חירום.

ציוד כיבוי אש חובה בכל מבנה

ציוד כיבוי אש יכול להיות זה שיסייע לכם להציל חיים בזמן אמת כאשר פורצת שריפה במבנה או בעת מקרה חירום אחר. על כן, הכניסו בלשון החוק גם תיקונים בנוגע לציוד כיבוי אש במבנים ציבוריים. התיקונים כוללים ציוד חובה שיש להתקין בכל מבנה ציבורי כמו בתי ספר, גני ילדים, קניונים, בתי עסק, מרפאות וכל מרחב ציבורי אחר. ציוד כיבוי אש מעניק את המענה הראשוני בעת שריפה ומאפשר לכם להתפנות מהמבנה ללא נזקים בנפש עד להגעת כוחות הכיבוי למקום.

>למידע נוסף בקרו באתר https://www.zbm.co.il/

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן