סיבות לכך שדלת מקרר נהרסת

כולנו מכירים את הדרך בה הילדים פותחים לעיתים תכופות את דלת המקרר ובודקים מה חדש בו, כאילו שלפני כמה דקות הם לא ראו שהמעדן שהם כל כך רוצים לא קיים בו. התנהלות זו של פתיחה וסגירה יחד עם טריקת דלת המקרר, יכולה רק להזיק לה.

סיבות לכך שדלת מקרר נהרסת |

מבוגרים ובעיקר ילדים, נהנים לפתוח ולסגור את המקרר לעיתים קרובות מאוד. זה יכול להיות בגלל חיפוש אוכל או כמובן בגלל שאולי יוצר שם אוכל שלא היה בו לפני חצי שעה כשפתחו אותו. מעבר לציניות, פתיחה וסגירה יחד עם טריקה הדלת, מביאה אותה להרס ולהזמנת שירותי תיקון דלת מקרר בתל אביב.

כיצד לאחסן דברים במקרר? |

הידיעה כיצד לאחסן דברים במקרר כראוי, היא חיונית מאוד, אם אתה מתכוון לשמור עליו כדי להימנע מכל נזק ועובש וטחב שיכול להיווצר בו. עקוב שלב אחר שלב כיצד לעשות זאת, ותלמד כיצד לאחסן במקרר בצורה מאובטחת:

שלב 1: כבה את המקרר בלילה לפני שתכננת לאחסן בו

שלב 2: יש לנקות ולחטא כל משטח בו, מבפנים ומבחוץ

שלב 3: וודא מידי פעם שהמקרר יבש לחלוטין

שלב 4: הזז את המקרר בזהירות כשאתה מנקה מאחוריו

שלב 5: שמור על המקרר ישר בכל זמן, גם אם אתה מוביל אותו

שלב 6: אחסן כראוי דברים במקרר, במתקן אחסון הבנוי להם

אופן ניקוי וחיטוי משטחי המקרר, מבפנים ומבחוץ |

לאחר כיבוי המקרר, עליכם להסיר את כל המזון ממנו. לאחר סיום העבודה, הגיע הזמן לנקות ולחטא כל משטח, מבפנים ומבחוץ. אם אתה ממתין זמן רב לניקוי המקרר שלך, אתה מסתכן בכך שהוא יתחמם.

ברגע שזה קורה, סביר להניח כי המקרר שלך יתחיל לפלוט ריח לא נעים, הנגרם כתוצאה משרידי המזון בפנים. עליכם לעבוד קשה בשלב הניקוי והחיטוי, והדרך הטובה ביותר לנקות כל משטח היא, לעבוד מלמעלה למטה, מבפנים ומבחוץ.

כשמדובר באחסון במקרר, קחו בחשבון שאפילו חלק מזון הזעיר ביותר, יכול למשוך שרצים אליו, וכן ליצור עובש, שיכול במהירות להפיץ ריח רע במקרר ובבית.

בכל מקרה של תקלות במקרר או מכשירי חשמל אחרים בבית כדאי להזמין טכנאי מקצועי – לפרטים ומידע נוסף הקליקו.