המסת שומן בקור

אנשים רבים מחפשים דרכים שונות להפטר מעודפי השומן ולהצרת היקפים אך מעדיפים להימנע מפעולות כירורגיות, מעוניינים בתוצאות מהירות וללא מאמץ. הטיפול החדשני של המסת שומן בקור מאפשר להם טיפול קצר, יעיל, ללא התערבות רפואית וללא מאמץ. 

תהליך המסת שומן בקור 

הרעיון מאחורי טיפול המסך שומן בקור הוא להקפיא את האזור שממנו מעוניינים להסיר את השומן בטמפרטורה של מינוס עשר מעלות למשך כשעה. פעולה זו עוצרת את תפקוד תאי השומן ולמעשה ממיתה אותם. המערכת החיסונית דואגת לפנות את התאים האלה דרך מערכת השתן וחילוף החומרים. את טיפולי המסת השומן אפשר למקד על אזורים מסוימים בגוף כמו אזור הבטן, הזרועות, ירכיים, מותניים וגב. כל אזור יטופל באופן נפרד ולאחריו לא תתקיים השמנה באזור יותר. 

ביצוע התהליך בפועל 

הטיפול מתבצע על ידי הצמדת ראש המכשיר לאזור שבו מתבצע הטיפול. הראש מבצע מעין פעולת יניקה של האזור ובעזרת מיכל הקפאה המוחזק בראש המכשיר מתבצעת ההקפאה. בדרך כלל לכל מכשיר יש יותר מראש אחד מה שמאפשר טיפול בכמה אזורים בו זמנית. המטופל עלול להרגיש אי נוחות קלה אך הטיפול לא כואב. 

הטיפול מאפשר חזרה לשגרה באופן מידי והוא חד פעמי. הטיפול מותאם למטופל באופן אישי וילווה על ידי איש מקצוע. חשוב להקפיד על שתייה מרובה כדי לסייע לגוף להיפטר מתאי השומן המתים. דיווחים של מטופלים מעידים על תוצאות שנראות לעין כשבועיים לאחר הטיפול. 

המצאת שיטת המסת שומן בקור 

את שיטת המסת השומן בקור פיתחו שני רופאים אמריקאיים שגילו שילדים בעלי התמכרות לארטיקים החלו לאבד משומן הלחיים, באופן שגרם להם לחקור את השפעת הקור על שכבת השומן. תוצאות המחקר הביאו לפיתוח שיטת המסת שומן בקור.

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן