מאמן כושר אישי בראש העין

אם הכושר שלך ממש ירוד או שנמאס לך להתאמן לבדך אז בוודאי שאלת את עצמך כיצד מאמן כושר אישי בראש העין יוכל לעזור לי להגשים את המטרות שלי והאמת – יש לא מעט תשובות לשאלה הזאת וכדאי שנתחיל להשיב עליה כבר עכשיו.

ראשית נבהיר אילו מטרות עשויות להיות למי שבכלל חושב להתחיל תהליך של אימון כושר אישי והנה מקצתן.

ירידה במשקל

כמובן שכאשר מדברים על כושר, מרבית האנשים יחשבו מיד על ירידה במשקל כעל המטרה הראשונה ואכן, כיום אנו עדים ליותר ויותר בני אדם החיים בתרבות המערבית הסובלים מעודף משקל קל עד השמנת יתר של ממש. יחד עם זאת, נהוג לחשוב ולעיתים בצדק, כי פעילות גופנית לבדה היא הפתרון לכך כאשר בעצם גם מאמן כושר אישי בראש העין לא יכול לעזור לרדת במשקל אם לא שמים את הדגש על תוכנית תזונה ולכן יש לקחת זאת בחשבון כבר בתחילת הדרך. 

עליה במסת שריר

גם עליה במסת שריר נחשבת למטרה שכיחה של כל מי שמעוניין להכניס את עצמו לכושר. אז אמנם אין זה מפתיע אך מה שעשוי כן להפתיע היא הסיבה בגינה נרצה לעלות במסה ועל אף שניתן לחשוב כי הסיבה ברוב המקרים היא אסטטית, דווקא בשאר המקרים הסיבה היא בריאותית. אנשים עם מסת שריר מפותחת הם בחלק גדול מהמקרים חזקים ונהנים מאיכות חיים משופרת.

שיפור מרכיב כושר ייחודי

נאמר שיש למתאמן בעיה עם שיווי משקל או אולי עם גמישות, גם כאן עובדה לצד מאמן כושר אישי בראש העין עשויה להיות תשובה נהדרת לטיפול בנושא. בחלק גדול מהמקרים יש לבצע אימון ממוקד הכולל התמקדות במרכיב הכושר הספציפי בעוד שבשאר המקרים ניתן להסתפק ממש בעבודה נלווית כחלק מאימון פונקציונאלי "על הדרך".

התמקדות באזור מסוים

התמקדות באזור גוף מסוים כגון אזור הבטן או הישבן הוא בהחלט אסטרטגיה שכיחה כאשר מבקשים הדרכה לזמן קצר. הסיבה לכך היא כי מתאמנים רבים מעוניינים להכין את הגוף לשם אירוע כזה או אחר ועבודה קצרה וממוקדת עשויה להיות פתרון הולם ונקודתי לעניין.