5 מוצרי היגיינה שחייבים במוסדות

היום כמעט בכל מוסד ובכל מקום ציבורי ניתן למצוא לפחות מספר מוצרים היגייניים מבית פרומושן מוצרי היגיינה שנועדו לשמור על בריאות האנשים שנמצאים במקום. היום כל הנושא של היגיינה נחשב למשמעותי במיוחד, היות והמודעות הולכת ועולה ולכן מרבית המקומות עושים את המקסימום כדי לשמור על בריאות העובדים ובריאות המבקרים במגיעים למקום. ניתן היום למצוא מוצרי היגיינה חדשניים ומשוכללים, אשר מסוגלים לספק את התוצאה הטובה והיעילה ביותר. חשוב כמובן לעבוד עם חברה מוכרת וידועה, המקפידה על שימוש בחומרים שעומדים בכל התקנים הרלוונטיים. כמו כן, מומלץ לעבוד עם חברה שמספקת חומרים ידידותיים לסביבה, היות וחשוב לשמור גם על כדור הארץ. בנוסף, כדאי לעבוד עם חברה שמקפידה על יחס מקצועי ושירות אדיב לכל אורך הדרך.

מספר מוצרי היגיינה שחייבים להכיר

אחד המתקנים הפופולאריים ביותר, הוא מתקן לניגוב ידיים חשמלי. מתקן זה מופעל באמצעות עין אלקטרונית, הוא פועל בצורה אוטומטית כאשר מעבירים מתחתיו יד. באותו הרגע הוא שולח פיסת נייר שניתן לתלוש אותה ולנגב בעזרתה את הידיים. מתקן זה מונע בזבוז נייר מיותר, הוא משפר את רמת ההיגיינה ומונע לכלוך מיותר.

מתקן נוסף שכדאי להכיר, הוא מפיץ ריח אוטומטי. מתקן זה יבטיח לכם ריח נעים בכל רחבי החלל, דבר שיכול להתאים במיוחד לחדרי שירותים, מטבחון וכמובן בחללים גדולים המכילים כמויות גדולות של אנשים. המתקן פועל בצורה אוטומטית, הוא מפיץ ריח בהתאם לשעון פנימי הנמצא בתוכו. הוא מתאים במיוחד למפעלים, משרדים, מסעדות וכדומה.

כל מוסד חייב להכיל דיספנסר לסבון נוזלי שהוא המתקן לסבון ידיים, על מנת לסייע לעובדים ולמבקרים לשמור על היגיינה בסיסית לאחר הביקור בשירותים. ניתן למצוא מתקנים אלקטרוניים או מכניים, כאשר האלקטרוניים נחשבים למשוכללים יותר היות והם פועלים ללא צורך במגע יד אדם. לעומת זאת, מתקן מכני מצריך לחיצה, דבר שאנשים רבים יעדיפו לוותר עליו. מדובר על מתקן חסכוני שמשתלם לכל בית עסק להחזיק.

מתקן לנייר טואלט גם כן נחשב למתקן שחשוב להחזיק בכל בית עסק ובכל מוסד. המתקן מאפשר חיסכון בנייר טואלט, מונע לכלוך מיותר ומאפשר לשמור על ההיגיינה בחדר השירותים.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן