שמנים אתריים לפנים

מה זה שמנים אתריים? מתי כדאי לצרוך אותם? ובכלל – כיצד קוסמטיקה טבעית תשפיע על שיקום וטיפוח הגוף? אם אתם רוצים לעשות משהו טוב עבור עצמכם – הפטרו מחומרי הקוסמטיקה שאינם טבעיים, ובחרו מוצרים טבעיים שלא יזיקו לעור בטווח הקרוב והרחוק.

קוסמטיקה טבעית הפכה בשנים האחרונות לטרנד מבורך, בעוד שכיום רבים בוחרים מוצרים אורגניים, בין אם מדובר במוצרי מזון, עד לצריכת תרופות טבעיות ומוצרי קוסמטיקה טבעיים. אחד המוצרים הבולטים שרבים בוחרים בהם, הם אותם שמנים אתריים שנראה שהיו קיימים בתחום הטיפוח מאז ומתמיד. אבל מה צריך לדעת על שמנים אתריים? וכיצד בוחרים את המוצר הטוב ביותר? הכול בהמשך.

שמנים אתריים הם תכשירים שנוצרו ממיצוי מרכוש של חומרים טבעיים שנמצאים בצמחים. בכך מופקים שמנים פרחים, מפירות, משורשים משרפים וכדומה בעוד שמדובר בתערובות בעלות עוצמה רבה שתורמת לטיפוח העור והגוף. את השמנים כדאי לצרוך תמיד כבסיס להזנה של העור הקרקפת והשיער.

שמנים אתריים טבעיים

זה נכון ששמנים מסוג זה נחשבים טבעיים והם נועדו להזנה של העור, של הפנים, הקרקפת, השיער ושאר חלקים בגוף כמו לדוגמה שמן נר הלילה המצוין לעור הפנים. ובכול זאת לא כול שמן אתרי הוא טבעי. לכן חשוב לשים לב למרכיבים שלו, ולוודא כי הוא אינו מכיל תערובות כימיות או חומרי הדברה. שימו לב כי השמן מספק לכם את השיפור והריפוי הדרוש לכם בכול הנוגע לעור הגוף והזנתו, בעוד שיש לבחור חומרים מלאי מרכיבים מעולים ומרוכזים שיטיבו עם העור ויהפכו אותו לזוהר ונעים למגע, כמו גם נעים למראה.

מה כן כדאי לרכוש?

בזמן שאתם רוכשים שמנים אתריים, יש לוודא כי הם מכילים ריכוז גבוה של חומרים פעילים כמו ויטמינים ומינרליים, וחומרים טבעיים נוגדי חמצון כמו גם חומצות שומן חיוניות. שמנים כאלה חייבים להיות איכותיים ולהיווצר בכבישה קרה, בעוד שאפשר לבחור מוצרים שנרקחו על ידי מומחים ביצירת מוצרי טיפוח טבעיים.

לסיכום, שמן אתרי יעשה לעור שלכם ולגוף רק טוב. ובכול זאת יש לשים לב כי מדובר בשמן טבעי, איכותי ונעים לשימוש.