הגרביים שלך זה האני האלטרנטיבי שלך

לכל אדם יש נושאים או מעשיים אשר מייחדים אותו. יש כאלו שמחפשים מהו האני האלטרנטיבי שלהם ויש אחרים שברור להם שמדובר בגרביים שלהם.

תרבות צריכת הגרביים 

הרכישה של גרביים בשלל צורות, הדפסים וגוונים התחילה כאשר הישראלים החלו לטוס לעיתים קרובות למסעי שופינג מעבר לים. שם הם נחשפו ברשתות האופנה הגדולות או בחנויות הגרביים הממוקדות כמו ביפן, לעשרות זוגות גרביים בסטייל משגע עם הדפסים מהפנטים ודוגמאות יוצאות דופן.

מהר מאד כמה סוגים של גרביים בכל הגדלים, הצבעים והמידות מצאו את דרכם לסל הקניות. עבור הנשים, הגברים והילדים בגילאים השונים.

שופינג ברשת 

המבחר הגדול של הגרביים באתר האינטרנט סחף את הישראלים להרחיב את היצע הגרביים הפרטי שלהם ובכל יום לגרוב זוג אחר של גרביים. פעם בגובה ברך, פעם קרסוליות ופעם בגובה הרגיל. ללא קשר לגובה של הגרב, הדגם עורר סקרנות וכל אחד רצה לראות ברווח שמעל הנעל, אילו גרביים יש שם היום.

הגרביים הפכו לסימן ההיכר של אנשים רבים ללא קשר לגיל או לעיסוק אלא זה היה לאני האלטרנטיבי שלך וכך ההתנהלות הזו בלטה מעל כל תכונת אופי, או סוג של פעילות שאפיין עד לא מכבר אדם זה. כעת הוא – זה הגרביים שלו.

גרביים זה מסוג הדברים שאף פעם לא נמאס לגרוב ולא נמאס לקנות. זו הסיבה שאפשר לראות בבתים רבים את מגירות הגרביים עמוסות בשלל צבעים ובכל פעם שרוצים לגרוב גרביים, די קשה להחליט מה לגרוב היום.

ההדפסים והציורים שבוחרים לקנות ולגרוב מעידים על האישיות של אדם זה, על האהבות שלו אם הוא רוכש לדוגמה גרביים שיש עליהם ציורים אמנותיים, גרביים עם בעלי חיים או מקומות בטבע.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן