באיזה ספרים נוותר על תמונות?

תמונות הן כמעט חלק בלתי נפרד מעיצוב ספרים, אך כמובן שישנם ספרים שבהם לא קיימות תמונות. חשוב מאוד להבין מהי הסיבה שבגינה שמים תמונות בספרים, ובאילו מקרים צריך לוותר על תמונות על מנת לשים דגש על נושאים אחרים. ההחלטה הסופית היא של הסופר ביחד עם הוצאת הספרים שבה נמצאים אנשי מקצוע מנוסים אשר יוכלו לספק לכם את ההסברים המקצועיים ביותר. אז רגע לפני שאתם מחליטים האם להציב תמונות בספר הבא שלכם – כל מה שתצטרכו לעשות זה לקרוא את המאמר הבא.

באיזה ספרים מומלץ לוותר על תמונות?

לרוב בספרי מבוגרים נהוג לראות פחות תמונות מאשר בספרי הילדים, הסיבה לכך היא כמובן היכולת של המבוגרים לדמיין את הסיטואציה המתוארת בסיפור גם ללא תמונות. לעומת זאת בספרי ילדים חשוב מאוד להציב תמונות מכיוון שזוהי אולי הדרך היחידה של הילדים לדמיין את העלילה של הסיפור באופן קצת יותר מוחשי. 

אך מה קורה בספרים המיועדים לנוער? כאן התשובה קצת יותר מורכבת. ברוב המקרים מוצבות תמונות גם בספרי נוער, אך בכמות הרבה פחות שכיחה מאשר בספרי ילדים שם כמעט בכל עמוד תוכלו לראות תמונה. בספרי נוער בכל מספר עמודים תוצב תמונה אשר מתארת סיטואציה, לרוב מדובר בסיטואציה חשובה אשר משפיעה בצורה כזאת או אחרת על העלילה של הסיפור.

אך בסופו של יום כל ספר נבחן לגופו, וישנם גם מקרים שיוצאים מן הכלל – ומהסיבה הזאת חשוב מאוד לפנות אל הוצאות ספרים בישראל, על מנת שיוכלו לספק לכם את ההמלצות הטובות ביותר מהניסיון שלהם. בסופו של יום אין לכם בתור סופרים את הידע הנדרש, ומרגע שכתבתם את הסיפור עצמו תצטרכו לסמוך על הוצאת הספרים על מנת שתכוון אתכם בדיוק אל המקום הנכון.

מהסיבה הזאת אסור לכם להתפשר על פחות מהטוב ביותר כאשר אתם בוחרים בהוצאת ספרים שתהיה אחראים להוציא לאור את הספר שזה עתה כתבתם. הם יספקו לכם את המידע הנחוץ ביותר שיסייע לכם להפוך את הספר שלכם לרב מכר ולא לעוד סתם ספר אשר ייעלם מהמדפים בתוך זמן קצר במיוחד. 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן