איפה כדאי לעשות קורס לעוגות מעוצבות?

עוגות מעוצבות תמיד גונבות את ההצגה. הם מרשימות, יפות להפליא, משמחות את כל מי שרואה אותן והן גם נראות ממש טעימות. אבל כדי להכין עוגות מעוצבות, שגם נראות מעולה וגם יש להן טעם נפלא, כדאי ללמוד מאנשים, שמכירים את כל הסודות ומוכנים גם לגלות לכם הכל אז איפה למשל אפשר לקחת קורס זילוף עוגות?….

 

קורס עוגות מעוצבות מתאים לכל רמה

כדי ללמוד הכנה של עוגות מעוצבות לא חייבים ללכת ללמוד אצל הטובים ביותר. אפשר גם ללמוד הכנת עוגות מעוצבות אצל קונדיטורים ביתיים, שמכינים עוגות מעוצבות מקסימות לילדים בעיקר.

יחד עם זאת, אם אתם רוצים ללמוד את כל רזי המקצוע, להבין איך מכינים שוקולד מטומפרר, איך משתמשים באיזומלט, איך עושים עיצובים באמצעות מרנג, איך עוטפים עוגה ברמה גבוהה עם קרם וקצפת ואיך מעמידים על כל היופי הזה את הדקורציה שתכננתם, כדאי ללמוד אצל מישהי מקצועית, שיש לה לא מעט ניסיון מקצועי בהכנה של עוגות כאלה – ברמה הכי גבוהה שיש.

 

סדנת בוטיק – השמיים הם הגבול

סדנת בוטיק להכנת עוגות מעוצבות מתקיימת בהשתתפות מספר קטן של משתתפים – 5 ליתר דיוק. 

המטרה היא לתת לכל אחד ואחת מהמשתתפים את מלוא תשומת הלב הנחוצה, כדי ללמוד איך להכין עוגות מעוצבות ברמה גבוהה.

לשם כך, כל אחד ואחת מהמשתתפים מקבלים משטח עבודה אישי, רחב ונוח, כיריים, אינדוקציה ומיקסר אישי. כך אין צורך לחלוק, להמתין לתור שלכם ולהתאזר בסבלנות.

כל אחד וכל אחת – יכולים להתנסות בכל תהליכי ההכנה, החל באפיית העוגה וכלה בקישוט שלה.

 

לסיכום

קורס להכנת עוגות מעוצבות הוא קורס ייחודי, המאפשר לכם ללמוד את ההיבטים המתקדמים והמקצועיים ביותר של התחום, להתנסות, להתבטא וליצור – בדרך שלכם.

צרו קשר עם הקונדיטורית לייזה תובל למידע נוסף!

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן