מתי בדקתם את המרזב בפעם האחרונה

הבית שלכם, שאמור להיות חמים ונעים הפך להצפת גשמים? כנראה שלא בדקתם את המרזב שלכם

הגשמים יכולים לתפוס אתכם לא מוכנים לחורף כך ש"תהנו" מנזילות מים מהתקרה, מהקירות ורטיבות המלווה בעובש עיקש בקירות ביתכם.

צוות העובדים שלנו בעבורכם – לחורף בריא, חם ונעים, ללא רטיבות או נזילות

אנחנו כאן על מנת לבצע עבודות איטום בגבהים יחודיים, בקרו באתרנו https://basis-s.co.il. צוות המומחים שלנו משתמש במגוון טכניקות לאימוני גישה לחבלים, שמאפשרים לצוות שלנו לבצע איטומים וצביעות בסביבות גבוהות – כמו זו של המרזב שלכם.

המרזב – מה תפקידו?

תפקידו הקריטי לחיי הקירות שלכם הינו לנקז את מי הגשם מהגג החוצה אל עבר הרחובאו אל מערכת הניקוז ובכך למנוע הצטברות מי גשמים על גבי גגכם, אם המרזב שלכם איננו מתפקד ואיננו פעיל, המצב יכול להיות עגום במיוחד מבחינת הקירות הפנימיים בביתכם, זה שאמור להגן עליכם מפני הקור ומי הגשמים.  חדירת המים אל תוך תשתיות ביתכם יכולה להיות לא נעימה במיוחד, לגרור איתה ריחות טיט לא נעימים וכן, יכולה להביא למצב של פגיעה משמעותית ביסודות ביתכם.

פתרונות איתור, איטום ושיקום נזקי מים להכנה לחורף יבש

הפתרונות שאנו מספקים מתקדמים הן בבטיחות והן ברמת העבודה ובגימורים הידועים שלנו- ברמה אחת מעל כולם. איתנו כלל המבנים שלכם יהיו אטומים בפני מים בזכות התקנת מרזבים חיצוניים חזקים. התקנת מרזב חיצוני אשר מהווה מרזב קלאסי אשר מרכיבים חיצונית לגוף ביתכם.

לעומת מרזב פנימי שנבנה על פי רוב בבנייני דירות  עם תשתית הבניין, ודורש תכנון מהנדס הבניין והאדריכל.  מרזב חיצוני מתאים גם לבנייני דירות עם מרזב פנימי סתום ולא מתפקד.

עבודות איטום לקירות חיצוניים מתבצע כעבודת איטום בגובה – בסנפלינג

עובש בקיר, רטיבות בקיר ולחות גבוהה במגע עם הקיר, אי בידוד מקסימלי של חום וקור הם רק חלק מהתופעות הנובעות מאי תפקוד או אי הימצאותו של מרזב בבניין. שירות עבודה בגובה יסגור לכם את הפינה.

מהרו לבצע בדיקת תקינות של מרזב טרם החורף יגיע

מומלץ מאוד להתקין מרזב חיצוני קלאסי חדש אם המרזב איננו פעיל.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן