מה יש לעשות עם ילדים באילת – המדריך להורה המותש

לצאת אל חופשה עם הילדים זה דבר שמשלב גם הנאה אבל גם הרבה מאוד עשייה מצד ההורים שצריכים להביא את הילדים ממצב אחד לשני פעם אחר פעם. איך דואגים שכולם ייהנו וההורי בכללם. הנה כמה נקודות שיסייעו להורה המותש.

הפעלות של בית המלון

לאחר שמגיעים עייפים ולוהטים מן החום של הדרך לאילת, זה הזמן שבו מניחים את כל הציוד בחדר שנמסר בקבלה ועוברים על פני כל הפעילויות שנועדו ליצור להורים כמה רגעים של שלווה בעת שבה צוות הבידור מעסיק את כל ילדי המשפחה. עוד בבית המלון עצמו יש לרוב חדר משחקים לילדים שמכיל פינות משחק לגדולים ולקטנים, לאחריו יש כל מיני הפעלות מיוחדות בתוכו ומחוצה לו לפי האזורים שמיועדים לכך בבית המלון הנבחר. יש הקרנות של סרטים, הצגות של צוות הבידור ועוד כל מיני הפעלות שמסייעות למצוא "מתחת לאף" הרבה מאוד פעילויות מבלי להניע את הרכב בכלל.

> קראו גם על מתחם פאנטזי אטרקציות בים המלח

רחצה מהנה בחוף הים ובבריכה

מה כבר ילדים אוהבים לעשות בבית מלון? ככל הנראה הדבר הראשון והכי אהוב הוא פשוט משחק של שעות ארוכות במים הנעימים של הבריכה. ילדים מאוד אוהבים להיות במים, ומן הרגע שבו הם רואים את שטח הבריכה זה יהיה קשה מאוד להורים רבים להצליח להוציא אותם משם. אם רוצים לגוון יכולים פשוט לקחת את הילדים אל חוף הים, שם הם יכולים להשתעשע ברחצה בגלי הים, משחק בחול ושטיפה של הגוף בעמדת הרחצה. אחרי כל אחד מאלה הילדים לבטח יחזרו רגועים ויעברו אל מצב של שינה, זמן שבו הורים יכולים לצבור כוח בעצמם…

אטרקציות במקום אחד ממוזג

אילו דברים יש לעשות באילת עם ילדים ומזג אוויר חם? להיכנס אל קניון שם יש מזגן. מה עוד יש שם? הרבה מאוד אטרקציות שאיתן ניתן להעסיק את הילדים בצורה מהנה כאשר ההורים נמצאים במצב של מנוחה או נהנים ביחד איתם. אחרי הכל, יש בכל המתחם מזגן…אחרי הבילוי עוברים אל מסעדה לארוחה חמה ומשביעה ואם יש כוח ממשיכי אל האטרקציה הבאה שנמצאת אף היא שם.

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן