מה עושים כאשר המצבר חלש?

שוב הרכב נתקע, בדיוק כשהייתם צריכים להתניע, הרכב מסרב להסיע אתכם?

צרו קשר עימנו וקבלו מצבר בהתאמה אישית לרכב שלכם, נגיע עד אליכם, לנוחיותכם, 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע.

אתם עשויים לגלות שעבור מצבר לרכב בן למעלה משנתיים, יתכן שהוא לא יחזיק כמו פעם. לסוללות רכב (מצבר) יש אורך חיים סופי. רק 30 אחוז מהמצברים שנמכרים היום יחזיקו מעמד ארבע שנים שלמות בגלל דרישות האנרגיה המוגברות של המכוניות של ימינו. עם זאת יש תחזוקה שתוכל לבצע כדי להטיב את מרבית ביצועי המצבר של המכונית שלך, קראו בהרחבה בלינק https://bestmazber.co.il/car-batteries-in-beer-yaakov.

מצבר הרכב שלך

המצבר, הוא הסוללה שלך ברכב. פשוטו כמשמעו, אורך החיים של הרכב שלך.
לא זו בלבד שהסוללה היא אינטגרלית להפעלת המנוע שלך, אלא היא גם מחזיקה את כל הרכיבים החשמליים בנסיעה. בלי סוללה מתפקדת במלואה, לא תגיע לשום מקום בעזרת הרכב שלך.

איך מצבר לרכב עובד?

בעוד שתפעול מכונית קל כמו לחיצת כפתור, הסוללה שלך עושה את כל העבודה. הפעלת ההתנעה שולחת אות לסוללה הבועטת תגובה כימית בתוך הקופסה השחורה הקטנה. התגובה הופכת לאנרגיה חשמלית שמביאה את מנוע המתנע לפעול והמנוע מתנועע. אם הסוללה שלך מתה, האורות שלך אולי מהבהבים אבל למנוע שלך לא תהיה האנרגיה להסתובב, וכך הרכב שלך לא יתניע, לצערך ולצערנו.

סימני אזהרה

יש כמה סימני אזהרה עיקריים שמהווים אינדיקציה טובה לסוף חיי הסוללה שנקראת המצבר. הגורם הראשון שמראה המצבר חלש כמו כאן הוא ש- "אור המנוע" שלך נדלק. פירוש הדבר בדרך כלל שהסוללה מאטה.
שימו לב לאופן שבו הרכב שלכם מגיב גם כשהוא נדלק, משמע מתניע.
כדאי לפקוח עין על בריאות המצבר כדי שלא תסתבכו באמצע שום מקום עם מכונית שלא תתניע.

מנוע מתניע לאט

עם הזמן הרכיבים שבתוך הסוללה שלך יתבלו ויהפכו פחות יעילים. כשזה קורה לוקח לסוללה זמן רב יותר ליצור טעינה עבור המתנע ותצטרך לחכות כמה שניות נוספות עד שהמנוע יסתובב. התחלה איטית היא בדרך כלל ההתנשמות האחרונה לפני שסוללת המצבר שווקת חיים.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן