מה ההבדל בין מניקור לפדיקור?

כולם מכירים את המושג מניקור ופדיקור, אך לא כולם יודעים מה ההבדל בין השניים ולמה מיועד כל אחד. אז ככה, ההבדל בין שני אלה הוא כמובן המיקום בגוף בו הם מתרחשים – מניקור הוא טיפול לידיים ופדיקור הוא טיפול לרגליים. למעשה, יש תכונות זהות בין מניקור ופדיקור, אך התכונה העיקרית והמטרה שלהם הם כמובן לשפר את מראה הציפורניים של הידיים ושל הרגליים.

מה זה מניקור?

מניקור הוא טיפול יופי לכפות הידיים. או יותר נכון טיפול לציפורני הידיים ולכפות הידיים. טיפולים אלו מתמקדים בעיצוב הציפורניים על ידי קוצץ ציפורניים, טיפול מקצועי בציפורן, בניית ציפורניים או צביעתן על ידי לק. כמו כן, יש מכוני מניקור מקצועי ברחובות שיעניקו לכם גם עיסוי נעים בכף היד בתוספת של קרמים וכאלה.

מה זה פדיקור?

פדיקור הוא טיפולי יופי לכפות הרגליים. יותר נכון טיפול בכפות הרגליים ובציפורני הרגליים. הפדיקור כולל הסרת תאי עור מתים מהתחתית של כפות הרגליים – העקב – על ידי אבן מחוספסת, טיפול קוסמטי לציפורני הרגליים הכולל עיצוב, קיצוץ וכמובן אם תרצו, גם מריחת לק צבעוני. יש לציין, כי טיפולי פדיקור כוללים פילינג גרגרי, לחות ועיסוי והם מתמקדים באזור של כפות הרגליים ועד לברך.

טיפולי יופי – היכן עושים זאת?

מכירים את המושג מכון יופי? מעולה. זה בדיוק המקום בו עושים טיפולי יופי. במכונים אלו עובדים אנשים מקצועיים אשר בעזרת הכלים המקצועיים שקיימים במכונים, הם מטפלים באנשים ומייפים את הגוף שלהם עד כמה שאפשר. במכוני יופי ניתן למצוא טיפולים כגון הסרת שיער, עיצוב ובניית ציפורניים וכמובן, טיפולי מניקור וטיפולי פדיקור – ניתן לקרוא עוד על כך גם בלינק https://betterlook.co.il/nail-care-in-rehovot/.

חשוב לציין, כי טיפולי יופי הם לא רק ליופי, והם משליכים רבות על איכות החיים של האדם. אז אל תתקמצנו…

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן