מה המחירים של ציוד לגני ילדים? מחירים – יצאנו לבדוק

כל גן ילדים חייב להתארגן לקראת התחלת שנת הלימודים ובין היתר לרכוש ולהצטייד בציוד מגוון. מרבית הציוד נדרש כבר ביום  הראשון אבל ניתן להשלים ולחדש ציוד נוסף במהלך השנה, לקראת חגים ואירועים מיוחדים ובעת שעולה הצורך. העלויות הראשוניות הן משמעותיות וכדאי לתכננן נכון ולאחר סקר שווקים. אחד השיקולים העיקריים הוא כמובן המחיר, אבל קיימים שיקולים אחרים כמו, איכות המוצרים, טעם אישי, יכולת כלכלית, הרצון למצב את הגן כגן איכותי המיועד לפלח שוק מסוים וכדומה.

מחירים מגוונים

באופן כללי, טווח המחירים משתנה בין רהיטים לגן ופריטים סטנדארטים שמחירם נוח לכל כיס ועד למחירים גבוהים יחסית עבור מוצרי איכות. המוצרים הסטנדארטיים הינם ראויים מאוד ומצטיידים בהם גני ילדים רבים. הם מסיביים, עמידים וטובים לשימוש ועונים על כל צרכי הבטיחות. מחירי שולחנות נעים בין מאות בודדות של שקלים ועד  600 שח לשולחן עץ בוק מלא. מחירי כיסאות בין כ 200 שקלים מעץ מלא לעשרות בודדות של שקלים לפלסטיק ועץ מעובד. פינות משחק מתחילות במחירים של מאות בודדות ויכולות להגיע עד לכ 1000 שח.

מחירי ציוד נוסף

מתקני חצר ומתנפחים  הינם בעלי מחירים גבוהים היכולים לנוע בין מאות לאלפי שקלים בהתאם למוצר. מחירי ציוד לג'מבורי וספורט עולים כמאות שקלים לכל יחידה בהתאם לסוג. כלי נגינה נחשבים למוצרים זולים, יחסית, מזולים מאוד ועד עשרות שקלים למורכבים ביותר. פריטים אחרים כמו משחקים, עזרים לגננת, חומרי עבודה ויצירה ועוד מגיעים ברובם במחירים של כעשרות שקלים לכל היותר, אם כי ניתן ניתן למצוא מעט יקרים יותר. מומלץ לבצע רכישה מרוכזת כדי ליהנות מהנחות משמעותיות. כמובן, שניתן לקבל את כל המוצרים עד לגן כאשר ההובלה במקרים אלו ניתנת חינם.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן