מה ההבדלים בין בוסטר לפנים וסרום לפנים?

בלי שום קשר לגיל שלכן, מגיע שלב בו עור הפנים מתחיל להסב את תשומת ליבכן ומתעורר בכן הרצון לשקם, לטפח ולנקות אותו מדי יום ביומו. מודעות לעור פנים בריא הוא דבר טוב לאורח חיים בריא ובעבור זה עליכן להכיר את התכשירים הקוסמטיים הקיימים בשוק, דבר שבקלות יכול לבלבל אתכן זאת מכיוון שהמגוון הוא כה רחב עד לכדי מבלבל. 

כדי להבין איך מתחילים, חשוב לדעת מה ההבדל בין בוסטר לפנים ולסרום לפנים

סרום לפנים, מהו תפקידו?

תפקידו של הסרום הוא לתת סיוע כפול ומכופל לקרם הפנים. כל מה שאתן מכירות על היכולות של קרם הפנים שלכן לא עומד לצד יכולות הסרום אותו תבחרו לעור הפנים שלכן. הסרום לעור הפנים הוא למעשה ריכוז מרוכז של תרכובת מסוימת, למשל ויטמין סי, המסייעים באופן ריכוזי לעור הפנים שלכן. 

את הסרום אתן יכולות להוסיף אל קרם הפנים שלכן בכדי להעניק לו את התוספת אותו הוא צריך בכדי לחולל שינוי של ממש בעור הפנים שלכן. מספיקה טיפה או שתיים מסרום לתוך הקרם או למריחה ישירה על הפנים. 

בוסטר לפנים, מהו תפקידו?

תפקידו של הבוסטר הוא למעשה הקפיצה הנוספת באיכויות הנספגות בעור הפנים שלכן. הבוסטר מרוכז עוד יותר מהסרום הרגיל לפנים והוא מתמקד לרוב בתרכובת יחידה בכל פעם, בשונה מהסרום שמערבב תרכובות שונות בכדי לקבל אפקטים רבים יותר על עור הפנים. 

כמו את הסרום, גם את הבוסטר אתן יכולות להוסיף לעור הפנים שלכן או לתת לו לעמוד בפני עצמו. וממש בדומה לסרום, גם ממנו מספיקה טיפה או שתיים בכל שימוש זאת בעקבות רמות הריכוז הגבוהות הקיימות לו. ההבדל ניכר. 

לסיכום,

הפעולות של הבוסטר של Jelixir וגם של הסרום הן די דומות אך יחסיהן אל עור הפנים הוא שונה ולכן רצוי להכיר אותם לעומק בטרם השימוש בהם. 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן