בר מים לשבת כולל סודה של חברת מי עדן – יתרונות

מים הם השמפניה של הטבע, ומהווים את מוצר היסוד הכי בסיסי וחיוני שאנחנו צריכים. רוצים גם אתם להנות ממים צלולים, נקיים וטהורים בכל רגע נתון, אבל לא רוצים לסחוב שישיות מים כבדות? הפתרון הטוב ביותר זה בר מים משולב כולל אפשרות למי סודה!

מה הן היתרונות של בר מים בבית?

כולנו צורכים מי שתיה. חיוני לשתות לפחות שש כוסות מים ביום על מנת להרוות את הגוף ולספק לו נוזלים. יש אנשים ששותים מהברז אבל ידוע שמים מברזים אינם נקיים מספיק ולא מכילים את המינרלים שאפשר להשיג רק במי מעיינות כמו מי עדן. מי ברזים עוברים בתעלות וצינורות תשתית ישנות ואף מלוכלכות, מה שמעלה את החשש לזיהומים במי השתייה שלכם.

בר מים או מי שישיות – מה עדיף?

אפשרות נוספת של אנשים שכדאי מאוד להימנע ממנה ולבחור בברי מים, זה כמובן לשתות מים משישיות מים. אמנם יש לזה כמה חסרונות. דבר ראשון, זה לא תמיד יהיה זמין לכם – אתם תצטרכו בכל קנייה לרכוש שישית מים נוספת, ובמיוחד אם יש לכם המון בני משפחה בבית ששותים מים מינרלים. סיבה נוספת למה זה לא כדאי מי שישיות זה בגלל הסחיבה הקשה שעלולה לפגוע במפרקים שלכם, במיוחד אם אתם מעלים את הקניה במדרגות.

בר המים שמשלב את כל היתרונות כולם

סיבה מעולה למה להזמין את בר המים של מי עדן, כי הוא משלב בתוכו את כל היתרונות כולם – יש לכם מים בשפע, מים נקיים וצלולים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע ללא הגבלה. בנוסף, אתם יכולים להנות ממים חמים מבלי צורך להרתיח מים, אפילו בשבת. אפשרות מדהימה זה השילוב המנצח של אופציה לסודה לשתייה, כך שבר המים של מי עדן היא אופציה מעולה למשפחות!

להשוואת מחירים של ברי מים: https://www.mishtalemli.co.il/

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן