תאורת וינטאג' – עיצוב הבית בסגנון ייחודי

הדרך בה אנו מעצבים את הבית עשויה להשתנות בין אדם אחד לאחר, כאשר לכל אחד יש העדפות שונות ואנרגיות שונות אותן הוא מרגיש מעיצוב מסוים. בעוד חלק מתחברים יותר לטבע, לעיצוב הכפרי ולצבעי האדמה והעצים, אחרים עשויים להתחבר לסגנון המודרני או אפילו סגנון וינטאג’ מיוחד.

תאורת וינטאג’ שתשדרג לכם את הבית:

תאורת וינטאג' היא סגנון עיצוב הבית המשתמש במנורות וגופים מיושנים. זהו שילוב של סגנונות מסורתיים ועיצוב מודרני. בעבר היא נחשבה כצורת אמנות, אך כיום היא הפכה לטרנד אופנתי. אורות וינטג' עשויים מגופי וינטג' ומנורות ישנות. זה נותן לבית מראה נוסטלגי מאוד. תאורה וינטג' פופולרית בקרב בעלי בתים מודרניים שיש להם תקציב גדול או שרוצים לקשט את ביתם בצורה הייחודית ביותר. אנשים רבים מעדיפים את זה כי הם מאמינים שיש לו תחושה חמה, רומנטית ומסבירת פנים, אך יחד עם זאת, הם אוהבים לבטא את האינדיבידואליות והיצירתיות שלהם. 

עיצוב המטבח עם תאורת וינטאג’:

עיצוב המטבח שלך עם גופי תאורה וינטג' הוא לא רק דרך מעוצבת לקישוט, זה יכול להיות מאוד שימושי גם מבחינת בישול. הדבר החשוב ביותר הוא שאתה חייב לקבל את שילוב הצבעים הנכון, את הדוגמה והמרקם הנכונים, את הגודל הנכון של האורות שלך כי כולם חשובים מאוד כשאתה מבשל עם אוֹתָם. הדבר הכי טוב בהם הוא שלא משנה כמה טוב תעשה את זה, זה תמיד ייראה טוב. אנשים רבים מאמינים שזה נכון כי הם רואים אנשים רבים אחרים שקנו נורות וינטג' ומקשטים איתם את המטבחים שלהם, אבל ההבדל הוא שהמטבח שלהם נראה ממש מביך או עצוב בהשוואה למטבח השני שעוצב לחלוטין עם אורות.

להשיג בהום לד >>>

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן