חיטוב לנשים ואבקות חלבון

בין אם לאחרונה הגעתן להחלטה שאתן דואגות לבריאות שלכן ושואפות לשפר את הכושר הגופני שלכן, ובין אם אתן צריכות להעלות מסת שריר מסיבות רפואיות, רוב הסיכויים שיצא לכן להיחשף לתופעה של צריכת אבקות חלבון במסגרת הקפדה על משטר בריאות מקיף אשר כולל תזונה מאוזנת בשילוב עם פעילות גופנית מאומצת.

אבקות חלבון מהוות דרך מהירה, קלה ויעילה לירידה במשקל, העלאת מסת שריר ואפילו שיפור הביצועים האתלטיים.

בעוד שכאשר רוב האנשים חושבים על אבקת חלבון הם באופן אוטומטי חושבים על גבר מנופח משרירים, מסתבר שבשנים האחרונות יותר ויותר נשים בוחרות בפתרון של הוספת אבקת חלבון לתזונה היום יומית שלהן.

במסגרת המאמר הבא, אנחנו רוצים לספר לכן על חלק מהיתרונות הרבים והמגוונים של הוספת אבקת חלבון לתפריט ועל הדרכים השונות שבהן אבקת חלבון יכולה לסייע בחיטוב לנשים.

מהם היתרונות של הוספת אבקת חלבון לתפריט שלכן?

  • הוספת מסת שריר – על פי מחקר שנערך בשנת 2006 ואשר פורסם בירחון הבריטי לרפואת ספורט, התגלה כי נשים שמבצעות אימוני כוח על בסיס יומי הפיקו תועלת מצריכת אבקת חלבון, מפני שאבקת חלבון מספקת חלבון עשיר, איכותי וקל לעיכול, מה שסייע לאותן נשים להקפיד על בנייה ושיקום עקבי של שרירים רזים.
  • שימור שרירים – ככל שנשים מתבגרות, הן מתחילות לחוות אבדן טבעי של מסת השריר שלהן. במחקר שפורסם בירחון העוסק בנשים וזקנה, התגלה כי נשים שהקפידו על פעילות גופנית וצרכו אבקת חלבון הצליחו לשמור על מסת שריר ועל חוזק עצמות בצורה יעילה יותר לעומת נשים שלא צרכו אבקת חלבון במסגרת אותו פרק זמן שבו נערך המחקר. הדבר היה נכון גם לנשים שצרכו אבקת חלבון ולא התאמנו, אם כי במידה פחות יותר.

קבלו המלצה לחטיפי חלבון מומלצים >>>

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן