כך תימנעו הצטברות אבנית במגהץ

אם אתם רוצים לנקות את האבנית שהצטברה במגהץ כבר יותר מדי זמן, אכן כדאי שתזדרזו. למה? כי הרבה פעמים האבנית שמצטברת שם משפיעה על המגהץ עצמו והקיטור שלו לא יוצא כמו שצריך.

כמובן שבמגהצים ישנים אין בכלל אופציה של הצטברות אבנית בגלל שאין להם מערכת עם סינון מים. ככלל, אבנית נוטה להצטבר במקומות שבהם יש שימוש במערכת חימום שמצטבר סביבה מים.

לא נדבר כאן על התהליך מבחינה פיזית אולם מה שאתם יודעים כרגע זה שהמגהץ נהרס כל עוד יש בו אבנית וגם הבגדים שאתם מגהצים עליו יכולים להיות מלאים באבנית.

אז איך נמנעים מאבנית במגהץ? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

הצטברות אבנית במגהץ

אם אתם רוצים לנקות אבנית במגהץ זה לא שונה בהרבה מניקוי אבנית בקומקום החשמלי או במיחם. מה שאתם צריכים לעשות זה לקחת חומץ, לערבב אותו עם מים ולשפוך אותו לתוך המיכל של המגהץ. החומץ ימיס מעצמו את האבנית.

האם יש עוד דרכים? כן. אתם יכולים לקנות תרסיס מיוחד שמפרק את האבנית מסביב לגוף החימום, זה לא עושה ריח רע כמו החומץ וזה יעיל לא פחות. רק שימו לב שאתם משפריצים על כל המקומות בהם יש אבנית.

ישנם פתרונות נוספים על ידי טבליות שמתערבבות עם המים ומסירות את האבנית, אבל אנחנו מאמינים שהרעיון מובן. 

חשוב לדעת שאבנית היא משהו שבא והולך. כלומר, הפתרונות הללו הם לא נצחיים. כל התרכזות של מים סביב גוף חימום תייצר אבנית ובגלל שכך, אתם צריכים לדאוג כל הזמן להסיר את האבנית.

לסיכום וסיום, הצטברות אבנית במגהץ הורסת את המים וכדאי לטפל בזה כמה שיותר מהר.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן