כך תיפטרו מפשפשים ע"י הדברת פשפשים מקצועית

פשפשים הם עניין למקצוענים כיוון שקשה מאוד למגר אותן, את זה יוכל לספר לכם כל מדביר פשפשים מקצועי. פשפשים גם יכולים למצוץ דם של בעלי חיים ובני אדם. מדביר מקצועי מודע לעובדה כי ישנם כמה סוגי פשפשים והוא גם ידע לזהות מהו סוגם. כך תפטרו מפשפשים ע"י הדברת פשפשים מקצועית.

מהיכן מגיעים פשפשים?

הפשפשים מאוד אוהבים להתמקם בפרוות כלבים או חתולים, חשוב להיות מודעים לכך, שכן כך בדיוק הם מתקרבים גם אלינו.

כיצד ניתן לזהות אותם?

יודעים לזהות פשפשים? זה לא עניין פשוט אולם קיימים סימנים לנוכחותם. הם משאירים סימנים של דם על קירות למשל, דם על מצעים, ולא קל לזהות אותם. לאט לאט לומדים להכיר ולזהות על פי סימנים מסוימים.

פשפשים גם עוקצים וגורמים לגירו בעור. ומדוע קשה לזהות אותם? זאת מכיוון שהם זעירים מאוד, קשה להבחין בהם, והם מופיעים בזמן החשיכה, בעיה כפולה לזיהוי. בנוסף, הם מתרבים במהירות ולכן יש למגר את הופעתם ונוכחותם כמה שיותר מהר.

במידה וזיהיתם כי מדובר בעצם על טרמיטים שהשתלטו על ביתכם, כדאי לפנות אל חברת עכברי העיר להדברת טרמיטים.

רק מדביר מקצועי יכול להדביר פשפשים

סביר להניח שכבר הבנתם שאתם לבד לא תוכלו להילחם בפשפשים, זוהי עבודה למדביר מקצועי. בראש ובראשונה הוא מאתר היכן בדיוק הם נמצאים, פשפשים גם נוהגים להתחבא במקומות סמויים מן העין. רק למדביר מקצועי יש את כל הכלים והאמצעים למגר את מכת הפשפשים, והוא יוכל לזהות את המקומות בעזרת כלים שלנו אין.

כיצד מדבירים?

יש לבחור בחברת הדברה בעלת רישיון וניסיון, הם יוכלו להתאים את הטיפול בהתאם למצב. יש להעריך עד כמה הבעיה חמורה, היכן הם נמצאים ומהו סוגם. בכדי להתפטר מפשפשים יש לעשות שימוש בחומרים שהם רעילים, אך המדביר יודע בדיוק כיצד לבצע את עבודתו.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן