כמה כסף צריך כדי להתחיל להשקיע?

השקעה כלכלית יכולה להיות אחת השיטות לייצר הכנסה פסיבית ולתת לכסף שלכם לעבוד בשבילכם. חשוב לדעת אבל כי באותה מידה שתוכלו לייצר הכנסה אתם גם מסכנים את הכסף שלכם ועשויים להפסיד כסף. אין עסקה בטוחה ואתם רוצים למזער למינימום את הסיכונים האפשריים. ניתן להשקיע בעסקים, בהייטק, בבורסה, במכשירי השקעה שונים בתחום קרנות הפנסיה ועד להשקעה בנדל"ן כמובן. הסכום ההתחלתי תלוי בכיוון אליו תרצו ללכת ובאופן שבו תרצו להשקיע.

היכן אתם רוצים להשקיע?

אז איפה כדאי להשקיע כסף? ניתן להתחיל להשקיע גם בסכומים קטנים במכשירי השקעה דמוי פיקדון פנסיוני רק כאלה לטווח הקצר. אלה מאפשרים להתחיל אפילו מהשקעה של מאות שקלים בחודש כדי לייצר לאורך הזמן הכנסה סבירה עם תשואה שנתית הגדלה בהתאם לרמת הסיכון שתרצו להשקיע בה. לצד קרנות פנסיה ומכשירי השקעה דומים תוכלו להשקיע גם בנדל"ן אם יש לכם מספיק כסף, תוכלו להשקיע מסכום מסוים גם בבורסה ועוד.

כמה כסף צריך כדי להתחיל להשקיע בנדל"ן?

על אף שרבים חושבים שצריך מיליונים כדי להשקיע בנדל"ן או לכל הפחות מאות אלפי שקלים תדעו שגם ב100-150 אלף שקל פנויים אפשר להשקיע בנדל"ן. ניתן לעשות זאת באמצעות השתתפות בקבוצת השקעה. קבוצה שכזו לרוב תשקיע בנכס משותף מרובה דירות וההכנסות מאותו הנכס יתחלקו בין המשקיעים. כך שאתם יכולים להתחיל מהשקיע מסכום נמוך יותר, להרוויח את חלקכם בהתאם ליחס ההשקעה שלכם מול משקיעים אחרים וביחס לעלות הנכס ולמזער את הנזקים שאם הדירה שלכם לא מושכרת לא תישארו ללא הכנסה כלל.

כמה כסף צריך להתחיל להשקיע בבורסה?

כדי להשקיע בבורסה תוכלו להתחיל גם מכמה אלפי שקלים אולם מסכומים של כמה עשרות אלפי שקלים זה כבר יהיה משמעותי יותר. זכרו כי אם אתם משקיעים דרך חברת השקעות אלטרנטיביות גובים לכם דמי ניהול ולעתים גם עלויות נוספות.

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן