קולאז’ ריבועי – מתנת סוף שנה אישית מושלמת

קולאז' ריבועי הינו מתנת סוף שנה אישית מושלמת, ייחודית ואטרקטיבית למראה. מדובר בקולאז' המודפס על עץ, בעל מראה טבעי ויוקרתי, והנה מתקרב לו חג ראש השנה, ויש לכם אפשרות להפתיע את היקרים לכם עם מתנה במחירים השווים לכל נפש.

מהו קולאז' ריבועי?

קולאז’ ריבועי מודפס על עץ , אלה הן תמונות של האנשים היקרים לכם ביותר, כמו בני משפחה, תמונות שצילמתם בעצמיכם אותן תירצו להנציח, זוהי מתנה לכל החיים.

המחיר נקבע על פי גודל הריבוע המודפס על העץ. אלה הן תמונות מודפסות בעלות גימור מבריק, עובי העץ – שישה מ"מ. קולאז' ריבועי ניתן לתלות על הקיר בשיטה המכונה צפה, כך התמונות תיראנה תלויות במרחק מסוים מהקיר ולא צמודות אליו מה שיוצר אשליה של צל על הקיר.

בנוסף, כאשר תרכשו קולאז' ריבועי, תקבלו אביזרים שונים אשר יסייעו לכם לתלות את התמונות במהירות ובקלות.

למי כדאי לקנות קולאז' ריבועי?

עם בוא תחילת השנה העברית, לא פעם אנו מתלבטים באיזו מתנה לבחור עבור היקרים לנו. תמיד נעדיף שזוהי תהיה מתנה מקורית ונפלאה, כזו שלא רואים כל יום, בעלת ערך מוסף משלה המתאימה כמתנה להורים , לבני המשפחה או חברים קרובים שיוקירו את הבחירה המיוחדת שלכם.

הרי בסופו של דבר מדובר ברגעים מרגשים שהנצחנו באמצעות המצלמה שלנו, ובמקום שהן יאוכסנו כקבצים במחשב, לפתע הן יקבלו חיים. תמיד יהיה זה נפלא להיזכר באותם רגעים כה מרגשים שתפסנו בעדשת המצלמה.

הקדשה

למעט זאת, תוכלו להוסיף הקדשה אישית ומרגשת, זאת באמצעות העלאת הקובץ הנמצא במחשב, והמחיר יקבע על פי מספר התמונות. אז שתהיה שנה טובה ומתוקה לכל בני המשפחה, וכמובן לא לשכוח, הרבה בריאות לכולם!

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן