אז מה התוכניות שלכן לחופש? חוג תפירה לנערות לחופש הגדול

הילדות הקטנות – רשומות לקייטנות. והנערות הבוגרות? הן צריכות למצוא להן תעסוקה בחופש הגדול. מאחר וזהו לא החופש הגדול הראשון שאתם עתידים לבלות עם ילדתכם, לבטח גם אתם יודעים כי כעבור מספר ימים של חופש, מגיע שלב המיצוי. זמן הוא משאב יקר, ולכלות אותו רק על שינה או צפייה בטלוויזיה, זה בזבוז.

אז מה דעתכם על חוג תפירה לנערות לחופש הגדול! לקנות בגדים חדשים בחופש זו אפשרות, אך אנחנו מציעים אפשרות אטרקטיבית יותר – להתחדש בבגדים שעוצבו ונתפרו ע"י הנערה!

 

בחירת חוג לחופש הגדול – פרמטרים שראוי להתחשב בהם

כהורים, לבטח כבר יצא לכם להתעניין במספר חוגים לחופש הגדול. ככל הנראה, הבליחה לראשכם השאלה: "מהם הפרמטרים לבחירת חוג מוצלח לימי החופש?". בדיוק בשביל זה יצרנו חוג ייעודי – חוג תפירה לנערות, הנשען על נוסחה מנצחת לחוג מוצלח! לתפישתנו, חוג לחופש הגדול צריך לעמוד בכמה תנאים בסיסיים:

  • חוג מעניין – זהו הדבר הבסיסי ביותר ועליו אסור להתפשר: החוג חייב להיות מעניין! ומה יהפוך את החוג למעניין? התאמתו לתחביבים ולעולמות התוכן של הנערה. לדוגמא: נערה שמתעניינת במותגים, עוקבת אחר חשבונות של פאשניסטות ומשתפת אתכם בחלומה להיות מעצבת, כדאי יהיה לרשום אל חוג תפירה לנערות לחופש הגדול.
  • חוג מלמד – כידוע, ישנם חוגים המקדשים אך ורק את הפאן, מבלי שישנו ערך מוסף משמעותי. למרות שזהו החופש הגדול, ראוי להשקיע בו זמן ללמידה, התפתחות והרחבת אופקים. להעביר חודשיים שלמים מבלי ללמוד בהם דבר? זו אפשרות. אפשרות טובה יותר היא לטפח תחביבים באופן מקצועי, חוויתי ובעיקר – מלמד.
  • חוג קצר – זהו אמנם חופש, אך לנערות ישנן המון תוכניות: מהכנת עבודות קיץ, חופשות עם המשפחה, מפגשים עם חברים וכן, גם קצת מנוחה. חוג מוצלח מוכרח להיות קצר וממוקד, כך שהנערות יוכלו לשלבו בהרמוניה בתוך לו"ז החופש. חוג תפירה לנערות לחופש הגדול לדוגמא, מבוסס על 12 מפגשים בלבד, כשעתיים וחצי כל מפגש.
  • חוג המועבר בשעות נוחות – והדבר האחרון שחשוב להבטיח בחוגי קיץ לנערות: שעות נוחות! השכמת בוקר לחוג תפגע בחוויה של הנערות, בעוד חוג המועבר בשעות הצוהריים (ולאחר היקיצה הטבעית), מבטיח תנאים נוחים ואידיאליים ללמידה והמון כייף!

 

 

חוג תפירה לנערות לחופש הגדול – למי הוא מתאים?

כל נערה שיש לה תשוקה לעיצוב אופנה, תצא נשכרת מהקורס. למרות שהקורס מבוסס רק על 12 מפגשים, הוא כולל בתוכו את כל הנושאים החמים, המעניינים והחשובים ביותר בתחום בתחום התפירה. התכנים יעניקו לנערה בסיס מקצועי משמעותי שהיא תוכל להשמיש גם לאחר הקורס: מתפירה, דרך היכרות עם סוגי התפרים ועד שכפולי גזרות. אז למה אתם מחכים, הירשמו!

 

לרישום הכנסו לאתר שלנו – https://www.profashions.co.il/.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

מופע קסמים: למי זה מתאים?

מופע קסמים הוא סוג מיוחד של מופע שבו הקוסם אינו משתמש באביזרים או בתחבולות, אלא מסתמך על כוחות התפיסה, האינטואיציה והדמיון שלו. הקהל צופה בקוסם

קרא עוד»
דילוג לתוכן