לכידת נחשים בחולון, צעדים בדרך לבטחון

חשוב שתדעו כי רק מי שמחזיק היתר לכידת נחשים מטעם רשות הטבע והגנים רשאי לעסוק במקצוע לכידת הנחשים.

על מחזיק ההיתר להיות במעקב תמידי, ולדאוג ולוודא כי ההיתר אותו הוא נושא הינו בתוקף. חובה עליו לחדש את ההיתר בזמן בכל שנה, לאחר שהוא מבצע דיווח לכידות.

כדי להנפיק היתר לכידת נחשים יש להשתתף בקורס לכידת נחשים מטעם רשות הטבע והגנים, לפני מוטל על המעוניינים להשתתף בקורס לעבור בחינה עיונית בנושא הנחשים בהצלחה. בתום הקורס על הנבחנים לעבור מבחן מעשי.

טוב לדעת שאנחנו בידיים בטוחות

כמו בכל מקום בארץ, גם בחולון תוכלו למצוא לוכדי נחשים שמוסמכים מטעם רשות הטבע והגנים. הם יוכלו לבוא בכל עת ויצילו אתכם מפני פלישת נחשים למקומות יישוב אנושיים.

כמה שזה מלחיץ, מי לא ייבהל מול מראה של נחש שמטייל בביתו. אדם מן השורה לא יוכל להבחין האם הנחש שבו הוא פגש הוא ארסי, או לא.

אז מה עושים? איך מתמודדים בביטחון עם המציאות המבהילה הזו?

אז דבר ראשון – מחייגים ללוכד נחשים מומחה, ומזעיקים אותו בדחיפות. אתם עשויים להיות בסכנה ממשית במידה והנחש שמשוטט לכם בבית הינו ארסי!

תודעת השירות של לוכדי הנחשים הינה מונעת- מהירות. הם מודעים לכך שעליהם להופיע באופן מידי לכל קריאה. 

עד שיגיע לוכד הנחשים – צאו מהחדר, וסגרו את הדלת בעד הנחש, אם אתם מצליחים, באופן שהוא יהיה מבודד. או לחילופין – נסו לסגור את עצמכם בחדר, ובודדו את עצמכם מהנחש.

עם זאת מומלץ לעקוב אחר הנחש כדי שתוכלו לכוון את לוכד הנחשים למיקום המדויק שלו.

שימו לב שאין להתקרב לנחש או לבצע בשדה הראיה שלו תנועות פתאומיות. התנהגויות כאלו עשויות לגרות אותו ולגרום לו לתקוף אתכם חס וחלילה.

אם יש לכם את האפשרות לצלם את הנחש – צלמו אותו ושלחו את התמונה ללוכד הנחשים המוסמך. באופן כזה הוא יוכל לפענח מהו סוג הנחש, האם הוא ארסי, כך הוא יוכל להנחות ולהדריך אתכם באופן ההתנהגות המתאים להתמודדות מול נחש.
מחפשים לוכד נחשים בחולון?
מוזמנים לפנות אל Snaker ולקבל שירות לכידת נחשים מקצועי.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן