אילו שעוני כסף לנשים הכי מומלצים ומה צריך לדעת לפני

שעוני כסף לנשים נחשבים כמעט מאז ומתמיד לאהובים ומבוקשים ביותר. שעוני הכסף מתהדרים בעיצוב נאה, שמשתלב כמעט עם כל סוג של לבוש. אלה הם שעונים שהולכים נהדר אם את חובבת תכשיטי זהב, אם את מעדיפה תכשיטי כסף או אם את ביום יום בכלל אוהבת את מראה היותר טבעי וכמעט נטול תכשיטים. אבל לא כל השעונים בצבעי הכסף נראים אותו הדבר. בדקנו אילו שעוני נשים מסוג זה הכי מומלצים כיום ומה צריך לדעת לפני. 

מה צריך לדעת לפני שבוחרים שעון 

לפני שנעבור על שתי המלצות מיוחדות, קחי בחשבון עובדה אחת בסיסית. הרצועה של שעוני הכסף יכולה להגיע בתצורת הכסף או בעיצוב של עור תואם. החליטי תחילה האם את מעדיפה יותר רצועה מן הסוג האחד או האחר. 

שעון הכסף הכי מיוחד כיום

נכון שבחירה בשעון היא עניין של טעם ובכל זאת, אפשר להצביע על שעון כסף בעיצוב שהוא ככל הנראה הכי מיוחד כיום. מדובר בשעון שבו הרקע של המחוגים מגיע בלבוש חדש ומפתיע. במקום צבע לבן או בהיר ונקי מסוג אחר, מגיע לו רקע בטקסטורה של שיש טבעי. כן, עם נימים מעודנים שנותנים אפקט טבעי מצד אחד וגם מעניין לעין מצד שני. 

כסף ולבן, שילוב מושלם 

אם את מחפשת שעון מומלץ בעיצוב קלאסי ומאוד נכון להיום, תוכלי להתחדש עם עיצוב כזה: שעונים לנשים בצבע כסף כשלוח השעון ממוסגר במעין שולי כסף מעודנים ומרהיבים. את רצועת היד מכינים לא ממתכת אלא מעור המגיע מאיטליה, בצבע לבן קרמי מדהים. הקרם הלבן של הרצועה מתכתב באופן משובב נפש עם גוף השעון עצמו. מתאים מאוד לענידה גם באירועים החגיגיים ביותר. 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן