פתרונות אחסון לנעליים – לא חייב להיות מסורבל

נעלי עקב, נעלי סירה, סנדלים, נעליים שטוחות, מגפי נשים וגברים, נעלי ספורט, נעליים אלגנטיות, נעלי בית… הסתחררתם? או שגם אתם נתקלים מידי יום במראה של עשרות זוגות נעליים מפוזרים בחדר וברחבי הבית? אחד מאביזרי הלבוש הפחות נוחים לאחסון הם הנעליים. הסיבה העיקרית לכך היא שלא ניתן לאחסן אותם בארון הבגדים אשר מכיל מדפים גבוהים מכיוון שלא ניתן לשים את הנעליים אחד על השני. סיבה נוספת היא, שיש צורך לתת לנעליים להתאוורר אחרי השימוש ואי אפשר להכניס אותם לארון מיד אחרי שחולצים אותם.

אז מה עושים? האם יש פתרון לכמויות הנעליים שמציפות את הבית? אז כן, יש פתרון, קוראים לו – ארון נעליים. האמת, זה לא חייב להיות דווקא ארון, זה יכול להיות כל פתרון אחר ובלבד שהוא יהיה ייעודי לאחסון נעליים.

פתרונות אחסון לנעליים – נוחות לצד יופי

קיימים מגוון פתרונות ומתקנים לנעליים, הנפוץ ביותר הוא ארון נעליים. הארון מתוכנן בצורה כזו שיתאים לאחסון זוגות רבים של נעליים. הוא מכיל מדפים רבים אשר גובה כל מדף הוא כגובה הנעל. כמובן שלנעליים גבוהות או למגפיים מייעדים מדף מיוחד אשר הוא גבוה מהאחרים.

אופציה נוספת לאחסון נעליים הוא מתלה נעליים. ניתן להתקין אותו על גב הארון, מוסתר או גלוי, גבוה ונמוך ועוד. אנשים אשר מתגוררים בדירת גן, או בבית עם חצר, יכולים להתקין את מתלה הנעליים מחוץ לבית, עליו ניתן יהיה לתלות את הנעליים כדי שיתייבשו מבלי ללכלך את הבית המבריק.

פתרונות אחסון לנעליים – למי זה חסר?

אחת הטעויות הגדולות של אנשים היא שהם לא מקדישים מספיק תשומת לב לאחסון הנעליים ולא דואגים למיקום מתקני אחסון נעליים בבית. זהו אחד מפרטי הלבוש אשר משמשים אותם נאמנה מידי יום ומן הראוי היה, להקדיש להם פתרון אחסון לפחות כמו שמקדישים לכל שאר החפצים בבית.

פתרון אחסון לנעליים הוא אחד הדברים החשובים שחייבים להימצא בכל בית. מלבד העובדה שהם שומרים על איכות חייהם של הנעליים, הם גם מסייעים לכם לשמור על הבית מסודר ונעים לעין מבלי להיתקל בנעליים מושלכות בכל פינה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן