מושב עיסוי שיאצו, פינוק איכותי

מושב עיסוי שיאצו הוא פתרון נהדר כדי לבצע עיסוי מוצלח בגב. היתרון הוא שמדובר במושב שאפשר להזיז אותו ממקום למקום ולהפעיל. 

מושב עיסוי שיאצו 

מושב עיסוי חדשני הפועל בשיטת שיאצו, מבצע כמה סוגים של עיסויים אשר כולם יחד יוצרים שינוי מהותי בתחושה של כל אדם שמבצע הליך זה. בתוך המושב קיימים רולרים מתחממים אשר מבצעים עיסוי בצורה של לישה, עיסוי באמצעות רטט ועיסוי נורמטיבי קשיח.

פריט זה כולל שני חלקים, האחד הוא מושב והשני הוא המשענת. אפשר להשתמש בשניהם יחד או בכל אחד מהם לחוד, על פי הצורך ולבצע עיסוי תלת ממדי בכל רחבי הגב, הגב התחתון והצוואר. 

אופציה נוספת היא להניח את מושב עיסוי שיאצו על מיטה וכך להשתמש בו גם באופציה של שכיבה כשהוא מזרן עיסוי. 

להשיג באתר של רלקס מרקט >>>

שימוש פרטני במכשיר העיסוי

יש אפשרות להשתמש במושב בלבד כמכשיר הפועל באמצעות רטט וכך הוא מתאים מאד להזרמה מהירה של דם לרגליים, כפות הרגליים והשוקיים. 

מעבר לכך יש אפשרות לבצע בנפרד עיסוי צוואר יעיל, בכל ההיקף של העורף כדי לשחרר לחצים, מתחים ושרירים תפוסים.

מכשיר עיסוי בבית 

כפי שיש בבית מכשיר כושר לשימוש תדיר, כך נוח מאד שיש בבית גם מושב עיסוי שיאצו. כך כל אחד מבני הבית יכול להשתמש בו כראות עיניו ובשעות הנוחות לו. הימצאותו של המכשיר בבית מייתר את הצורך להגיע למכון ספא כדי לקבל עיסוי, או לחלופין לבקש ממעסה שיגיע הביתה. 

בכל יום אפשר לשבת על מושב שיאצו וליהנות מהפעילות המואצת של השרירים והעצבים וכך רמת הכאבים בגב ובצוואר פוחתת באופן משמעותי ונוצרת נוחות מקסימלית בחיי היום יום של כל אחד מבני המשפחה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן