סקס בימי הקורונה: האם יש עלייה בביקוש לאביזרי מין

נגיף קורונה הגיע אלינו משום מקום ובהפתעה גמורה! הרי אף אחד (אפילו גדול הנביאים) לא צפה שלפתע העולם יעצור, הגבולות בין המדינות יסגרו, סגר יוטל על אזרחים ומסכות יעטו על הפנים עד תקופה שאינה מבוטלת. כן נגיף הקורונה גרם ללא מעט הלם ותחלואה, אבל גם לדברים טובים שגרמו לנו להעריך את החיים. אחד היתרונות של ימי הבידוד היו בנושא של יחסי המין. מי שהיה סגור בבית עם בני או בנות הזוג, מצא עצמו פעיל יותר מבחינה מינית. אבל מה לגבי אביזרי מין? האם גם אותם מזמינים יותר בבידוד? מסתבר שכן. 

אז איזה אביזרי מין נחשבים פופולאריים בזמן הקורונה?

יש כמה אביזרים שנחשבים יותר פופולאריים מאחרים, כגון:

אביזרי סאדו מאזו

דווקא בזמנים של שעמום, רבים נותנים חופש לפנטזיות שלהם. בכך רבים הזוגות שבחרו אביזרי S&M כדי להגשים פנטזיות. בין המוצרים תמצאו אזיקים ושוט, סט עינויים, מחסומי פה, גאג, מסכות ושאר פריטים מיוחדים ומלהיבים.

ויברטורים

זה נכון, לא כל מי שהסתגר בבית היה עם בן או בת זוג: מה שיכול להוביל לתסכול מיני. כדי להפיג את הבדידות, רבות הנשים שהזמינו ויברטורים במשלוח און ליין. רוקט פוקט, ארנבונים, טבעות רטט, ושאר ויברטורים הפכו כל רגע בודד למענג ומלא אורגזמות ממושכות וטובות. 

בובות מין ופלאש לייט

גברים שרצו לשפר ביצועים ולהנות מאורגזמות נפלאות בקורונה, בחרו בובות מין או פלאש לייט. פלאש לייט הוא אביזר מין שמדמה וגינה ומאפשר חדירה ואוננות לגברים בצורה מושלמת ומספקת. בובות מין אמיתיות הן כאלה שנראות נפלא והן עשויות סיליקון רפואי – מה שמאפשר סקס אמיתי ומושלם. אביזרים אלה ושאר אביזרי מין לנשים וגברים היו חלק בלתי נפרד מההתמודדות עם משבר הקורונה והבידוד בבית. 

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן