משכנתא לגיל הזהב – מה זה אומר?

במשך השנים, אנחנו יכולים למצוא יותר ויותר מוצרים פיננסיים אשר מקוטלגים על פי מאפיינים שונים, ביניהם מאפייני גיל. הרעיון הוא, לאפשר לכל אחד ליהנות ממסלול מותאם לצרכים שלו על פי מוטיבים מסוימים. 

כך למשל, אנחנו יכולים למצוא היום משכנתא לגיל הזהב, קרי לאנשים מבוגרים, קשישים, לרוב מדובר באנשים מעל גיל שישים. מדובר במשכנתא במסלול שונה מזה שאנחנו מכירים מהבנק או מגופים חוץ בנקאיים, ללקוחות צעירים, זוגות ובעלי משפחה אשר מעוניינים לקחת משכנתא. 

הסיבה שאנחנו יכולים למצוא משכנתא לגיל הזהב באתר https://www.financim.co.il, היא שיש להם צריכים ייחודים משלהם, צרכים שונים מאלה של אנשים צעירים. אך לא רק הצרכים שונים אלא גם התנאים שעומדים לרשותם, בין אם מדובר על תנאים כספיים ובין אם מדובר על תנאים אחרים. מאוד ייתכן שלרשות אנשים בגיל הזהב כבר יש נכס ברשותם, ולכן אין סיבה שהם לא יוכלו לעשות בו שימוש על מנת לקבל משכנתא בתנאים טובים, בין אם זה עבורם ובין אם זה עבור ילדיהם. 

איך בנויה משכנתא לגיל הזהב

משכנתא לגיל הזהב, מתבססת על הרעיון שאנשים בגיל זה צברו הון עצמי, יש להם חסכונות, יש להם נכס, ומנגד אין להם משכורת קבועה אלא קצבה מפנסיה או מביטוח לאומי. על כן, יכולות ההחזר שלהם שונות מאשר אצל אנשים מבוגרים. לכן גם צריך להתייחס לתנאים בצורה שונה. 

כל אדם מבוגר המבקש לקחת משכנתא, הן בשביל לקנות נכס והן בשביל לעזור לילדים שלו לקנות נכס משלהם, יכולים להשתמש באופציה של מסלול לגיל הזהב, עם כל התנאים שעומדים לרשותם בשביל לקבל הצעה אטרקטיבית שיכולה לשרת אותם באופן כזה או אחר. בסיכומו של דבר, המטרה היא לקבל הצעה אטרקטיבית ומשתלמת, בקשו הצעה באתר פרץ פיננסים

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן