עגול, מלבני או בכלל מרובע? על שולחנות לפינת אוכל

פינת האוכל מכונה כך. פינה. אך היא הרבה יותר מסתם פינה זנוחה בבית. מדובר בפינה שהיא מאוד מרכזית בבית והיא למעשה מהווה האבן השואבת של כל בני הבית. כולם אוהבים להתכנס סביב שולחן פינת אוכל,  לבלות שם עם בני הבית וכל בני הבית מתרפקים בזיכרונות גם לאחר שנים מהחוויות הקולינאריות שהם חוו בפינת האוכל בבית אמא.

איך מעצבים את פינת האוכל?

על פי ורב מהווה פינת האוכל חלק מתוך המטבח. את המקום מרהטים על פי רוב בעזרת רהיטים מתאימים למטבח, כאלה שנותנים מענה הן מבחינת נוחות והן מבחינת פרקטיקה לומר, המטבח חייב להיות גם נוח לשימוש וגם קל לתחזוקה ולניקוי.

אם הוא לא יהיה כזה הרי שמהר מאוד הוא יאבד את היופי שלו. כי רהיטי מטבח שלא מתאימים להווי המטבחי, סופגים כתמים והמראה שלהם נהרס כליל. מעבר לכך, המטבח יש לו את האופי הייחודי שלו. לא נוכל להכניס למטבח כיסאות שמתאימים לעמדות ההמתנה של קופת חולים למשל…

כך גם השולחן אמור להיות בעל אופי שמתאים למטבח.

אחרת הוא לא יהיה נוח וגם לא אפקטיבי.

על איזו צורה הנדסית כדאי ללכת?

האמת היא שהמבחר של שולחנות המטבח הם מבחר די גדול גם מבחינת הצורות והאפשרויות. יש שולחנות סלון מעוצבים ועגולים ויש שולחנות מלבניים. יש גם שולחן ריבועי ואפשר גם לבחור שולחן משושה.

הכול יכול להיות יפה, נוח, מתאים ואפילו בעל מראה מטבחי מובהק. אך זאת, רק אם השולחן יוכל להשתלב היטב הן בהתחשב בגודל של המטבח, הן בתחשב בהרכב של בני הבית וכמובן מבחינת שאר ההתאמות עליהם פרטנו עד כה.

שולחן שיהיה עם אופי מטבחי, פרקטי ונוח לשימוש.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן