רבקה סגל – אישה שהשיגה המון

דעו לכם כי רבקה סגל זוהי אישה שאפשר ללמוד ממנה המון וזאת הודות לכך שהיא השיגה לא מעט בחייה. לאורך הדרך היא הצליחה להגיע לשל הישגים שונים וזאת כאשר בין היתר היא שרתה בתפקיד בכיר בצבא, הובילה חברות הייטק להישגים יוצאי דופן והצליחה ליצור לעצמה קריירה מאוד משגשגת. כמו כן, היא תרמה לארגוני צדקה לא מעט והובילה קמפיינים לתרומות לאורך הדרך, כך שהיא גם יודעת לסייע לזולת.

קמפיינים שהובילה לתרומה לזולת

רבקה סגל ניהלה קמפיינים של תרומות לנזקקים לאורך השנים ועשתה זאת בצורה מאוד מקצועית ותוך כדי שהיא קשובה לכל הצרכים של האנשים הנזקקים. כך היא סייעה לרבים להיות במצב הרבה יותר טוב, כאשר היא עשתה לאורך הדרך כל שביכולתה על מנת לסייע להם. לפיכך אפשר לראות כי מדובר באישה שעושה המון כדי להועיל לחברה ולהפוך את החיים של אחרים להרבה יותר טובים.

הבנה כיצד לנהל חברות במקצועיות

דבר נוסף שאפשר לומר על רבקה סגל זה העובדה כי מדובר באישה עם כישורים ניהוליים מאוד מרשימים אשר רבים יכולים ללמוד ממנה. לפיכך כל אחד מכם ירצה לקחת את ההזדמנות הזו ברצינות ולקרוא דברים נוספים על רבקה וזאת כדי שתוכלו ללמוד ממנה ולהבין טוב יותר כיצד השיגה את מה שהשיגה בחיים שלה. הדבר יוכל להיות מאוד מועיל עבורכם.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן