ניהול פרויקט שיפוץ עם מעצבת פנים – איך זה קורה בפועל?

אם אתם אוהבים עיצוב, כנראה שפגשתם את מעצבת הפנים שלכם לא פעם. עיצוב בית הוא אכן תחום שמלהיב אנשים רבים ובפרט בגלל שהוא תחום שלא מפסיק להפתיע ולחדש. 

בכל תקופה אתם יכולים לגלות טרנדים חדשים של עיצוב, רעיונות שלא נראו קודם, לכן, אם אתם רוצים שהבית שלכם יראה כמו בחלומות שלכם, כדאי לתכנן כל פרט מראש מול מעצבת מקצועית ולקבל ממנה שירות מיוחד שנקרא ליווי שיפוץ.

תהליך העבודה בפועל הוא די ארוך. חלקו טכני וחלקו יצירתי ומגניב, אבל את כל התהליך אתם תאהבו כאשר מדובר במעצב מקצועי שמבין מה אתם רוצים ושניכם מכוונים לאותו הדבר ביחד. 

איך נראה בדיוק התהליך? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

ניהול פרויקט שיפוץ עם מעצבת פנים:

אם הבית שלכם מוכן ואתם רוצים רק לעצב אותו זה סיפור אחד ואם אתם לפני הבנייה זה עניין אחר לגמרי שמצריך את ההתערבות של האדריכל ועבודה משותפת של שניהם יחד, האדריכל ומעצב הפנים.

בכל אופן תהליך העבודה נמשך לכמה פגישות שונות. בהתחלה המעצב אמור להכיר אתכם, את הסגנון, איזה עיצוב אתם אוהבים, הוא כבר ידע את השם המקצועי של מה שאתם רוצים, הוא צריך גם לדעת לשלב בין סגנונות בצורה עדינה כאשר זה מה שמוצא חן בעיניכם. 

לאחר ההבנה הראשונית המעצבת תכין סקיצה שזה בעצם כמה רעיונות לעיצוב החללים השונים בבית, כולל כל אחד מהחלקים מה יהיה בו, איזה צבעים ישלטו בבית ואיזה אווירה בסופו של דבר תתקבל כתוצאה מהעיצוב.

כיום יש תוכנות שיכולות להראות לכם בדיוק איך הבית יראה לאחר העיצוב שלו, ככה שאתם הולכים על בטוח. 

מחפשים מעצבת פנים מומלצת? מוזמנים לבקר באתר >>>

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן