מעצב פנים מומלץ

מחפשים מעצב פנים מומלץ? למצוא מעצב פנים שיכול להגשים את החזון שלך זה כמו למצוא בן זוג – זה לא יעבוד אם אין כימיה ואתה צריך לאהוב את אותם דברים. זה לא מספיק פשוט להיות בתוך הסגנון של מעצב הפנים שלך. התהליך מאוד אישי וחשוב למצוא מישהו שקל לעבוד איתו ושאת מרגישה ש"מקבל את זה". 

להלן חמישה טיפים למציאת מעצב הפנים המתאים לך:

  1. היו מאוד כנים עם עצמכם ועם המעצב לגבי מה אתם רוצים מבחינת שירות. האם אתה רוצה מרק לאגוזים או שאתה רוצה שמישהו יבצע עבורך הזמנות לאחר שעיצבת את זה בעצמך? אין שום דבר רע באף מסלול או בווריאציות הרבות שביניהם, אבל תקבלו תוצאות טובות בהרבה אם תתחילו עם אותן ציפיות.
  2. נסה לחשב את התקציב שלך. אני מוצא שלקוחות רבים לא אוהבים לחשוף את התקציב שלהם עד שהאומדן מגיע. אני חושב שאנשים לא מאמינים בכך שהם אומרים למעצב שלהם מה הם רוצים להוציא, אבל הרבה יותר קל לדעת מההתחלה מכיוון שהמעצב יכול לעבוד בתוך מדריכים ומוודאים שהם משתמשים בבדים היקרים בצורה החסכונית ביותר במקום לחשוב שיש להם תקציב לגדר בו את הבית.
  3. תן למעצב שלך להדריך אותך, אל תדריך אותם על התהליך. הם יודעים מה הם עושים ובעוד איך אתה רוצה שהבית שלך יראה וירגיש חשוב מאוד, חשוב גם לתת למעצב לנהל את התהליך הזה.
  4. מועדים לא יעמדו אם לא תגיב למיילים, הערכות וחשבוניות ביעילות. דברים בהמתנה ייצאו מההמתנה, דברים במלאי ייצאו מהמלאי ופתאום יהיו להם זמני אספקה ​​ארוכים. אוגוסט יתגלגל ומפעלים ייסגרו. ספקים ומומחים יועסקו במקום אחר ופתאום תגלו שאתם צריכים לחכות שישה שבועות למשהו שכמעט היה נעשה אם הייתם עונים למייל לפני חמישה שבועות. מדהים כמה מהר חולפים חמישה שבועות עם מיילים ללא מענה!
  5. לכו עם מישהו שיש לכם ביטחון מלא בו ושאתם סומכים על טעמו. הכי כיף שיהיה לך והדברים הכי מעניינים שתגמור איתם הוא כשדוחפים אותך לכיוונים חדשים שאולי תרגיש קצת לא בנוח איתם בהתחלה. אתה רוצה לעבוד עם מישהו שבסופו של דבר אתה מאמין בו יותר מאשר בעצמך, כי המנורה המוזרה הזו תהיה הדבר שעושה את החלל נהדר ושלך ולא סתם עוד חדר מעוצב יפה בחוברת של סוכן נדל"ן.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן