הדפסה על כובעים – למה לשלם על מותגים?

רוצים כובע מיוחד במינו? מעוניינים לחלק לכל בני הקבוצה כובע אחיד ובעל מראה מסוים? אם פעם היינו משלמים סכומים גבוהים על כובעי מותגים, מתוך רצון ליהנות מכובע מעוצב ומראה מיוחד. הרי כיום יש לנו אפשרות זמינה ומאפשרת יותר. ומה שהכי חשוב – גם המחיר של הכובעים המדוברים יהיה זול יותר. על מה מדובר? על כובעים מודפסים!

מהם כובעים מודפסים?

הטכנולוגיה בתחומי ההדפסה מפותחת מאוד, והיא מציעה לנו כיום מגוון פתרונות ושיטות מתקדמות מאוד. אלו מאפשרות לנו להפיק מוצרים מעוצבים בסגנון הרצוי לנו, תוך שילוב של תמונות ועיצובים גרפיים אותם אנחנו בוחרים בעת הדפסת כובעים. כך ניתן לקבל כובעים במראה הרצוי באופן מדויק. כך אפשר להשיג את הכובע האהוב עלינו בלי לשלם סכום יקר מידי בגין העניין.

מתי מתאים לבצע הדפסה על כובעים?

  • יציאה לטיול – בשלב בו מתכננים טיול קבוצתי או כיתתי כדאי לקחת בחשבון גם את הכובעים. מדובר על פריט שעתיד לשמש את כל בני הקבוצה במהלך הטיול. למה לא להצטייד בכובעים אחידים וסמליים? הכובעים הללו יכולים לגבש את הקבוצה ולשפר את מצב הרוח. לרומם את האווירה של כל בני הקבוצה ולעודד את השימוש בכיסוי ראש בעת חשיפה לשמש.
  • מזכרת מקייטנה – כל מארגן קייטנה או טיול מעוניין להותיר חותם על כל המשתתפים בקבוצה. כיצד ניתן להבטיח כי כל הנוכחים יזכרו את הטיול ואת ההנאות שהם חוו? מזכרת ייחודית תעשה את העבודה נהדר. ניתן להעניק לכל אחד מהמשתתפים כובע ועליו משפט קולע או תמונה משותפת. הכובע הזה ילווה אותם הלאה ויוכל לשמש אותם במגוון הזדמנויות.
  • מתנה לחבר – אם אתם מחפשים לתת מתנה מוצלחת לחבר, ואתם רוצים להטביע על השי חותם אישי, כובע זה רעיון נפלא. על הכובע אתם יכולים להדפיס מילים ותמונות. זו מתנה מלהיבה ובלתי נשכחת שהחבר שלכם וודאי ישמח לעשות בה שימוש.
  • כובע לפי טעמכם האישי – יש אנשים שיודעים בדיוק איך הם רוצים שהכובע שלהם ייראה. הללו לא מוצאים את מבוקשם בחנויות. הדפסה אישית זה פתרון נפלא.

אולי יעניין אתכם גם: בגדי עבודה ממותגים לעובדים

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן