תפילה לזיווג

אחת התפילות הכי מבוקשות והכי פופולאריות, הן בקרב גברים והן בקרב נשים, היא תפילה לזיווג. יש מי שבוחר לשאת את התפילה בגיל צעיר, בתקווה שהתפילה תיענה וכבר מגיל צעיר תהיה לו זוגיות טובה, זוגיות שתאפשר לו להקים בית בישראל. יש מי שבוחר לשאת את התפילה הזאת עם הזמן, מתוך כוונה ומטרה לשנות את המציאות של חייו, כך או אחרת.

תפילה לזיווג היא משהו מיוחד, מאחר ולהבדיל מתפילות אחרות, במקרים רבים לפחות, מדובר בתפילה של רק מי שמעורב בה מתפלל ונושא אותה, אלא גם אחרים, למשל, הרבה פעמים הורים נושאים אותה עבור הילדים שלהם, סבים וסבתות נושאים אותה עבור הנכדים והנכדות, ויש מקרים שאפילו חברים קרובים דואגים לשאת אותה עבור חבריהם.

כמובן שלצד התפילה עצמה, יש אנשים שבוחרים לעשות עוד צעדים בתחום הרוחני וכן בתחום המעשי. למשל, לא מעט נשים נוהגות להגיע אל קברי צדיקים ולהתפלל שם, בתקווה שהצדיק ישלח להם זיווג, יש אנשים אשר מאמינים שאם הם יחזרו בתשובה, אם הם יתפללו באופן קבוע, יעשו מצוות שונות, אז הם ימצאו את הזיווג המושלם עבורם.

כאמור, גם בצד הפרקטי צריך לעשות צעדים שונים, החל מהעובדה שצריך להיפתח ולהכיר בני או בנות זוג, צריך להיות מוכן לפתוח בפניהם את הלב ואת החיים, וכן צריך לדעת להתפשר כשצריך, לקבל את הצד השני עם כל מה שהוא מביא ולהיות מוכן לזוגיות ארוכת טווח, כפי שהוא ואנחנו רוצים.

תפילה לזיווג היא לא דבר חדש, הרי מאז ומתמיד החלום של הורים היה שילדיהם יתחתנו, מאז ומתמיד החלום של כל גבר ואישה, לא רק יהודים אלא בכלל, הוא להתחתן ולהקים משפחה, מדובר בתופעה אנושית, אוניברסאלית. מן הסתם, אנשים מחפשים את זה בדרכים שונות, מבקשים לממש את זה דרך אינספור כלים ורעיונות, בין היתר, הם מבקשים לממש את זה, גם דרך תפילות, בקשות ואמצעים אחרים, כאלה שקשורים, לרעיון הרוחני וכאלה שקשורים לרעיונות אחרים.

בסופו של דבר, התפילה יכולה לעזור, לכן, אם אנחנו רוצים, אין שום סיבה שלא נתפלל.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן