נעלי פלטפורמה לכלה

כל כלה עומדת לפני חתונתה בהתלבטות של אילו נעליים לבחור לחתונה? כל כלה רוצה למצוא את הנעליים היפות היותר, המתאימות לאופייה ולגודל המעמד.

אך כל כלה והצרכים שלה. ישנם כאלו שלא נוח להן מכל סיבה שהיא רפואית או סתם כך לא כיף להם להלך על נעלי עקב למשך שעות ארוכות. או כלות נמוכות שצריכות תוספת גובה מכיוון שהחתן גבוה מהם באופן משמעותי, או שגזרת השמלה מצריכה הגבהה.

נעלי כלה

ישנם סוגים רבים של נעלי כלה. נעלי עקב, נעלים אורטופדיות, או נעלי פלטפורמה לכלה. ראשית חשוב מאוד לבחור נעליים יפות המתאימות לכם ולשמלה שבחרתם.

כמו כן חשוב למדוד את הנעלים בחנות ולהישאר איתם מעט זמן, תנסו ללכת איתם לרקוד איתם וכדו', על מנת לוודא שהן אכן נוחות ומתאימות לכן.

מכיוון שיום החתונה הוא יום ארוך מאוד, שמתחיל בשעות הבוקר המוקדמות עם הכנות וסידורים לקראת החתונה, והערב מסתיים לאחר כל החגיגות בשעות הקטנות והמאוחרות של הלילה. על מנת שלא תרגישו כאבים ברגליים מיד בתחילת החתונה חשוב למצוא נעליים נוחות ויפות.

למה לבחור נעלי פלטפורמה?

כאמור ישנן כלות שצריכות או רוצות לנעול נעלי פלטפורמה לכלה. הסיבות השונות הן כאמור אורך השמלה. גובהה של הכלה לעומת החתן וכו'.

לנעלי פלטפורמה לכלה של נעלי ארו, יתרונות רבים. הנעליים כוללות עקב עבה, כך שהן יוצרות את הגובה המתאים, וללא התפשרות על נוחות.

נעלי פלטפורמה לכלה מגיעות עם רפידה וסוליה אורטופדית להבטחת נוחות מירבית.

חשוב מאוד לבדוק בעת מדידת הנעליים כי הן מתאימות לצורת כף הרגל שלכם, ושההליכה עם הנעליים נעימה וקלה עבורכן. ועל מנת שלא תתעוררו למחרת עם כאבי רגליים וגב.

והכי חשוב: תמצאו את הנעליים הכי יפות ותואמות לאופי שלכן.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

מופע קסמים: למי זה מתאים?

מופע קסמים הוא סוג מיוחד של מופע שבו הקוסם אינו משתמש באביזרים או בתחבולות, אלא מסתמך על כוחות התפיסה, האינטואיציה והדמיון שלו. הקהל צופה בקוסם

קרא עוד»
דילוג לתוכן