איך לעצב את חדר החלומות של ילדינו בעזרת תמונות לחדרי ילדים

חדרי הילדים ברוב הבתים בישראל מלווים את הילדים מגיל לידה ועד אשר הם עוזבים את הקן.
הילדים שלנו עומדים לבלות שעות מרובות בחללים אלו וכמובן שנרצה שיהיה להם נעים וכיף לשהות בהם.

זאת הסיבה שלנו, כהורים, יש את הרצון לספק לילדינו את חדר חלומותיהם.

הרצון הזה, מלווה בדרך כלל בלא מעט דילמות. חשוב לנו לקבל את ההחלטות הנכונות עבורנו אך כמובן גם עבור הילדים.

כאשר אנו ניגשים לעצב חלל המיועד להיות חדר החלומות של ילדינו, אנו צריכים להתחשב בלא מעט החלטות ושיקולים כגון גובה התקציב שנשקיע, סוג הריהוט שנבחר, הצבעים שנרצה להבליט בחדר, האקססוריז ואף התמונות שתלויות על הקיר. 

ניתן למצוא היום תמונות לחדרי ילדים, מיוחדות מאוד, אשר אפשר לשלב כחלק אקססוריז בחדר. לעיתים אף ניתן לעצב אותן על פי טעמנו האישי, החל ממה נראה בתמונה, צבע מסגרת, גודל התמונה ועוד. נוכל להחליט האם זו תהיה תמונה של תצלום ילדינו או שמא זו תהיה תמונה עם דמויות מאוירות, האם יהיו שילובים של מילים בעברית או באנגלית.  

תמונות לחדרי ילדים יכולות להקפיץ את המראה הכללי של החדר ולהוסיף לו צבע וקסם
הן יכולות להביא לתחושה הנעימה שאנו רוצים ליצור עבור ילדינו וללא תמונות על הקיר החלל עלול להיראות ריק מידי.

תמונות לחדרי ילדים מוסיפות קסם לחלל החדר.

מעבר לתמונות, ניתן להדביק על הקיר טפט (שזהו טרנד שהיה מקובל בעבר ושב אלינו בשנים האחרונות), ניתן לצבוע קיר אחד בצבע שונה משאר הקירות, ניתן להוסיף מדבקות קיר של אלמנטים עיצוביים (כמו לבבות, עננים, עיגולים וכו׳) או של דמויות מתוך ספרים ואגדות.

בנוסף, ניתן למצוא היום גם פוסטרים, קנבסים, לוחות מחיקים שהילדים נורא אוהבים להתעסק בהם, והדפסים מיוחדים שגם אותם ניתן לעצב בהתאמה אישית, במסגרת תקציב המותאם לכיסכם. 

חשוב לתת תשומת לב גם לצבע. מומלץ לבחור צבע שאהוב על הילד/ה. הגוונים יכולים להיות עדינים ופסטליים (מומלץ לתינוקות) או חזקים ועזים יותר. מומלץ להתאים את תמונות חדרי ילדים והאקססוריז השונים לאותו הצבע שבחרנו.

לסיכום, מגוון האפשרויות לשדרוג חדרי הילדים הוא עצום וכמובן שבסוף הכל מתחיל בתקציב שלנו וממשיך לבחירות שלנו. בין אם מדובר בבחירת הסגנון העיצובי שיכול להיות כפרי, קלאסי, מודרני בין, אם בבחירת הצבעים או בבחירת התמונות לחדרי הילדים. מה שבטוח שאם נשקיע בעיצוב החדר, הילדים ייהנו מאוד משהותם הארוכה באותם חללים.  

לעוד מידע ודוגמאות, בקרו באתר https://www.unikid.co.il

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן