תכשיטים בעיצוב אישי – איך לבחור תכשיט בעיצוב אישי מהמם

מקוריות היא ללא ספק שם המשחק בהרבה מאוד תחומים. גם כאשר אנו מחפשים רעיון למתנה לאדם קרוב המקוריות מספקת תפקיד חשוב ויכולה להשפיע על איכות המתנה והתחושות של מקבל המתנה. כאשר אתם מביאים לאדם קרוב מתנה מקורית סימן שהשקעתם מחשבה, זמן ומאמץ מאחוריה ועל כן היא תהיה מוערכת ומיוחדת אפילו יותר. גם בתחום התכשיטים בהם נמצא בכל דוכן וחנות תכשיטים רבים ומגוונים נוכל עדיין להזמין תכשיט בעיצוב אישי מה שעשוי לעשות את כל ההבדל.

איך עושים תכשיט בעיצוב אישי?

תכשיטים בעיצוב אישי הם למעשה תכשיטים קיימים שעברו הסבה והתאמה לתכשיט חדש בסגנון משופר/שונה או תכשיטים שיוצרו מאפס תחת רעיון/קונספט מקורי שלא קיים בחנות מוכן כבר לרכישה. כך למשל ניתן להוסיף חומרים שונים ולשלם אותם עם המתכת הבסיסית שבחרנו לתכשיט, ניתן להוסיף אותיות או שמות, אלמנטים נוספים, תליון המחובר לתכשיט ועוד. לדוגמה: שרשרת עם תליון מיוחד שנוצר בהתאמה אישית לפי בקשת הלקוח, צמיד עם צ'ארמים מיוחדים שנוצרו בהתאם לבקשת הלקוח ועוד. 

אילו תכשיטים אפשר לעשות בעיצוב אישי?

כל תכשיט למעשה. כל תכשיט שניתן לעצב ולסגנן, ליצור מאפס ולענוד על גופנו יכול להתאים. כל מה שצריך הוא מעט דמיון ולגבש את הרעיון לידי משהו ויזואלי שיהיה אפשר לדמיין ולאחר מכן להפוך למציאות בייצור התכשיט, קבלו טעימה מתוך קולקצית תכשיטים שלנו. כך למשל זוג צעיר שעשה טיול בחו"ל, אסף חלוקי נחל יפים ומיוחדים מחוף הים וביקשו שנעשה להם שרשראות ונשבץ את חלוקי הנחת כתיליון. במקרה אחר, סבא שנולדו לו נכד ונכדה תאומים, ביקש תיליון עם צורה של אדם נחצה ל2 כדי להעניק שרשרת עם חצי תליון לכל אחד מהם. יש אינספור רעיונות וזה לגמרי תלוי בכם.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן