בשמים לאישה – לבחור את הניחוח המושלם

איך אנחנו בוחרות את הבושם שלנו? על פי רוב הבחירה נעשית על םי הניחוח שאנחנו כבר מכירים ויש לנו כבר בבית. אנחנו דבקים במה שאנחנו מכירים ורוצים ליהנו הלאה מהניחוח המוכר שכבר הפך להיות חלק מאתנו. עם זאת, יש נשים רבות שדווקא פתוחות מאוד לשינויים. הן מוכנות להתחיל להשתמש בניחוחות חדשים ובבשמים שהם עדיין לא התנסו בהם.

כאן הן חייבות ללמוד איך לבחור בחכמה את הבושם הנכון שאכן ישמש אותם במשך תקופת הזמן הקרובה.

בושם שתאהבי גם בהמשך

אז כאן אנחנו לא פעם נקלעות לדילמה לא פשוטה. אנחנו מתלהבות מהבושם בחנות, מריחות אותו ומתלהבות ממנו אך כאשר יש לנו כבר את הבושם בבית אנחנו פתאום לא מבינות על מה ולמה התלהבנו ולמה התפתינו לרכוש את הבושם בניחוח ה'דוחה' הזה. אז כאן בדיוק המקום ללמוד על בחירה נכונה וחכמה של בושם.

כי בחירה של בושם לאישה היא לא בחירה פשוטה. אחרי הכול הבושם הוא מוצר יקר והוא מכיל כמות לא מבוטלת. כך שמדובר בעסקה שיש בה משהו לאורך זמן. על כן, שימו לב לטיפים שלנו לקנייה חכמה ונבונה של בושם לאישה.

טיפ מספר 1 – ניחוח שאת כבר מכירה

אז את לא חייבת לדבוק בבושם שיש לך כבר ואשר בו את עושה שימוש זה מכבר. אך כן חשוב תדעו על מה אתן הולכות ומה אתן רוצות בנקודת הזמן הזו. זה יכול להיות ניחוח של בושם של חברה או ניחוח מוכר אחר. רק כך תדעו באמת מה אתן קונות ולא תתחרטו.

טיפ ספר 2 – התאמה של הבושם לגוף שלך

כל עור מגיב אחרת לבושם. בדקו את הבושם על הגוף שלכם.

אולי יעניין אתכם גם לקרוא על בשמים לגבר.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן