אקדח גז פלפל – מי צריך את זה?

לצערנו הרב, לא מעט אנשים בפרט נשים, מוצאים את עצמם מאוימים, בין אם זה על ידי אנשים ספציפיים, במרחב הפרטי או הציבורי, ובין אם זה במרחב הציבורי באופן כללי. אנחנו שומעים על כך לא מעט בתקשורת. 

מדובר על אנשים שעובדים באזורים עוינים, מדובר על אנשים שעובדים עם קהלים שיכולים לאיים ולסכן אותם, וכאמור מדובר באופן נקודתי בנשים אשר חוות לא פעם איומים והטרדות מצד גברים, בין אם הן מכירות אותם ובין אם לאו. 

ישנן דרכים שונות כיצד להתמודד עם מצב זה. אחת האפשרויות היא, להשתמש באקדח גז פלפל . מדובר באקדח אשר כולל בתוכו תרכיז גז מצמח פלפלית, ממנו נהוג להכין פלפל חריף. ברגע שמשתמשים באקדח, הרי שהחומר יוצר גירוי בעיניים, דימוע מאוד חריף, גודש באף וכן בעיות נשימה. 

כל התופעות האלה נעלמות אחרי חצי שעה ולכן לא מדובר בנשק מסוכן כמו אקדח רגיל, אך יחד עם זאת הוא בהחלט יכול להרתיע ובוודאי להגן על מי שמוצא או מוצאת את עצמם מאוימים. 

מדוע חשוב להחזיק באקדח פלפל?

חשוב להחזיק באקדח פלפל מאחר והוא יכול לעזור לנו להתמודד עם איומים שונים. לצערנו, אנחנו חיים בסביבה אלימה ולא צפויה. לא פעם אנחנו עלולים למצוא את עצמנו בסכנה ולא יהיה מי שיעזור לנו. 

בניגוד לכלי נשק רגיל שיכול לפצוע ולהרוג, הרי שכאן מדובר על כלי שיכול לעזור לנטרל איום ובזמן הזה לברוח או לפנות לעזרה מקצועית, קרי משטרה. זה כלי שיכול לשרת קהלים שונים ולספק תחושת ביטחון גבוהה, בין אם זה למי שצריך להתנייד במרחב הציבורי ובין אם זה לגורמים שאמורים להתנייד במקומות אחרים שיכולים להוות סיכון. 

>המידע באדיבות חברת פנטום ציוד להגנה עצמית

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן