סקירה קצרה על מקררי יוקרה

כאשר אתם הולכים על עיצוב יוקרתי לבית עד הסוף, אתם צריכים לקחת בחשבון שבחירה של מקרר יוקרתי ייקח חלק נכבד מהתקציב שלכם. אתם חושבים על עיצוב מלוטש עם כל הפיצ'רים והטכנולוגיות החדשות והלוהטות שפותחו במיוחד למקררי יוקרה.

האם כדאי להשקיע במקרר יוקרתי?

מקרר יוקרתי עשוי להוות הוצאה גדולה למדי. ייתכן ותצטרכו להיפרד מ30,000 ₪ ומעלה כדי להשיג את הדגם היוקרתי שיתאים ספציפית למטבח שלכם. כשאתם בונים את מטבח החלומות שלכם, תרצו פונקציונליות לצד שקט תעשייתי, שמירת טמפרטורה לצד שמירה על איכות, טריות ולחות פנימית של האוכל, שמירה על טמפרטורה יציבה וקרה, מגירות חזקות ועמידות יותר, כאלו שישמרו על טריות הירקות והפרות בצורה אופטימלית בפנים. מקרר אינטגרלי עם ציפוי וכמובן, אפשרויות נוספות שפיתוחי הטכנולוגיה החדשניים הביאו לתחום כמו צג דיגיטלי ואפשרויות נוספות.

אילו תכונות יש למקררי יוקרה?

מקררי יוקרתי יהיו בעלי רמת תאימות גבוהה לבתי קרקע ולחללים גדולים, עם גימור פרימיום. מכשירי חשמל אלו נחשקים לא רק בשל המראה הפנימי והחיצוני שלהם, אלא גם ואולי בעיקר בשל הפונקציונליות העילאית והטכנולוגיות שאתם יכולים למצוא בהם.

להלן רשימה קצרה של כמה תכונות של מקררי יוקרה – מדחסים כפולים, מדחסים נפרדים במקרר ובמקפיא שיכולים למנוע מעבר של ריחות וטעמים בין התאים. זוג מאיידים כפולים שעוזרים לשמור על יציבות רמות הלחות, דלתות ומגירות אטומות היטב השומרות טוב יותר על הטמפרטורה והלחות, שליטה גרעינית על הטמפרטורה, מגירות עם בקרות טמפרטורה נפרדות, מסנני גז אתילן, מדפים מתכווננים, ברזי מים וקרח היוצאים על ידי נגיעה בצג הדיגיטלי ועוד, תכונות חכמות נוספות כמו שליטה ובקרה באמצעות הטלפון החכם שלכם, למשל וויסות רמות הטמפרטורה, לחות וכמובן מצב שבת לשומרי שבת.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן