לאהבה אין מחיר – כסף הוא לא הדבר החשוב ביותר בחיים

רוב בני האדם, לפחות אלה המערביים, בטוחים שהכל קם ונופל על הכסף לבדו. הטעות היא גדולה עוד יותר, כאשר מתבוננים על בני העולם השלישי שאוהבים את בנות ובני זוגם הרבה יותר מאשר אלו עם הכסף.

 

לאהבה אין מחיר – כסף הוא לא הדבר החשוב ביותר בחיים

אנחנו בני אדם ומטבענו, אנחנו רוצים יותר ויותר מכל דבר שקיים בעולם הזה. כסף, נכון שהוא רק אמצעי אבל אנחנו רודפים אחר ה"אמצעי" הזה כל עוד אנחנו נושמים. למה זה קורה והאם יש לזה הסבר הגיוני?

 

מחפשים אתרי הכרויות? לחצו כאן עכשיו.

 

אז כמובן שאין כל כך מה להבין בזה, שכן רוב בני האדם רוצים יותר כסף כדי לקנות בתים למצוא דרך זה אהבה. אנחנו בטוחים שהכסף שלנו מביא גם אהבה, אבל אלפי שנים בעולם הזה מוכיחים, שאין בזה ולא כלום.

 

למצוא אהבה ללא תמורה

אנחנו בטוחים שהאהבה שלנו תלויה בחשבון הבנק. בואו נאמר שיש במחשבון הבנק משמעות גדולה לחלקים שונים בחיים שלנו אבל לאהבה? למציאה אהבה? נראה שלא ממש ויותר אנשים בעולם כולו, מבינים את הדבר הזה.

אהבה מוצאים עם כלים אחרים כמו לב טוב, דיבור נוח, הקשבה, הכנעה, מסירות, סבלנות, הכרה ובכלל, היהדות מביאה לנו כלים רבים למימוש האהבה בצורה נכונה, ולא כמו שהרחוב חושב על האהבה.

 

אוהב או חושק – מה אתה?

כדי לדעת אם אנחנו אוהבים מישהו או חושקים בה לצרכים אחרים, נצטרך להתבונן בעצמנו בזמנים מאוד מסוימים שבאים כלפי הצד השני.

אם אנחנו מתעצבנים ונכנסים ללחץ בעתות משבר עם בני הזוג, נראה שאנחנו לא כל כך נמצאים באזור האהבה אלה יותר באזור הנוחות – התאווה.

 

לחצו כאן למעבר אל אתר הכרויות באינטרנט.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן