מחפשים סדנה להעשרה? בדקו על סדנת פורינג אקריליק

אם גם אתם רוצים להרחיב אופקים ולהקנות לעצמכם מיומנויות חדשות שיעשירו את החיים ותפיסת עולמכם, בנוסף לעונג ולהנאה שזה יביא עימו, כדאי לכם לנסות סדנת פורינג אקריליק.

פורינג אקריליק, או בעברית פשוטה יציקת צבע אקרילי, הינה טכניקת ציור נוזלית המשמשת ליצירת אמנות על ידי יציקת צבע מחומר אקרילי על גבי לוחות קנבס. ניתן להשתמש בשיטות רבות אלו בכדי ליישם יצירות אומנות מיוחדת של גוונים וצבע על הקנבס, חלקן פשוטות יותר וטובות יותר למתחילים, בעוד שאחרות הרבה יותר מורכבות ומאתגרות המצריכות טכניקות מקצועיות אותן תלמדו במהלך הסדנה. 

פורינג אקריליק – סדנה שמתאימה לכולם!

טכניקת יציקת האקריליק מאפשרת לאומני הצבע ליישם יצירת אומנות באמצעות יצירה של שלוליות, בריכות ודפוסים מסוימים. היציקה מביאה למשיכת פס צבע חלק ומבריק, אחיד לחלוטין וללא פגמים, שלא כמו בטכניקות צבע אחרות כמו צבעי שמן או גואש. פורינג אקריליק נחשב לפופולרי במיוחד בקרב אומנים מתחילים כיוון שזה מאפשר להם ליצור ציורים אבסטרקטיים מהירים ומדהימים שאינם דורשים יותר מדי דיוק ו/או מיומנות.

זה כלל לא משנה באיזו טכניקה בסופו של דבר תתמקדו-  במהלך הסדנה תלמדו מספר רב של טכניקות ושיטות יצירה כך שבטוח שתמצאו את השיטה האישית שלכם. 

הכנת צבע האקרילי מראש לשם יצירת אומנות מרשימה 

חשוב מאוד לדאוג לאיכות הצבע האקרילי שלכם לפני שאתם מתכוונים למזוג את המזיגה הראשונית, כמו לדוגמא AMSTARDAM צבעי אקריליק. ההכנה והטיפול בצבע הופך אותם לחומר הגלם המושלם שאתם מחפשים וכך תשמרו על עקביות נכונה לכל אורך היצירה שלכם. כמו כן, ההכנה המדויקת המוקדמת של הצבע שלכם תפחית את הסיכוי שסרטי הצבע יסדקו וייקרעו.

חשוב מאוד לבחור כמובן בדי קנבס איכותיים ועמידים. יש איכותיים יותר ויש פחות, תלוי לפי החומר ממנו הוא עשוי, הגודל שלו, המשקל שלו ורמת המתיחה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן