הרמת חזה ללא צלקות – איך עושים את זה?

הנעורים שלנו עוברים ביעף, ונראה לפעמים שהיינו בנות 20 לפני מאה שנים ויותר! נשים בגילים צעירים נהנות מחזה מוצק ומורם, שנראה מעולה כמעט בכול מצב (החל מתוך הביגוד שאנו לובשות עד לבעת ריצה וכושר גופני). ככול שאנו מתבגרות אנחנו מגלות כי החזה שלנו כבר אינו זקור ומורם וכי השנים, הלידות, השמנה ושאר סיבות – הפכו אותו לנפול, עמוס ולעיתים גם גדול מהעבר. מלבד זאת יש את מי שגנטיקה של חזה נפול תביא בסופו של דבר למראה לא פרופורציונאלי ופחות מחמיא, ובמקרים כאלה ואחרים חשוב לשקול הרמת חזה.

אז מה כולל הניתוח והאם יובל לצלקות?

ניתוח הרמת חזה מתבצע על ידי הסרת רקמות מהשדיים ולאחר מכן עיצוב מחדש של העור והפטמות, כך שהחזה הופך לקטן וזקוף יותר. ההרמה מתבצעת בהתאם לציפיות של כל אחת ובתיאום עם מנתח פלסטי מומחה. בזמן הניתוח מוצאים עודפי שומן ורקמות – מה שמוביל לחזה זקוף לשנים ארוכות. חשוב לדעת כי יש חסרון בניתוח כזה והוא צלקות שנותרות אחרי הניתוח. הצלקות ידועות כצלקות 'עוגן', משום שמדובר בצלקת של 4-5 ס"מ מתחת לחזה, וצלקת קצרה יותר מהחלק התחתון עד הפטמה. במקרים כאלה אפשר לראות את הצלקת אך רק במבט קרוב מאד.

האם אפשר להימנע מצלקות בניתוח חזה?

לצערנו לא, אבל יש טכניקות שונות שעוזרות לצמצם את הצלקת. רופאים פלסטיים מבצעים שאיבת שומן מהחזה ומשתמשים בלייזר במקומות מסוימים כדי להקטין את גודל הצלקת. הניתוח נפוץ למרות הצלקת, משום שהחזה בדרך כלל מסתיר את הצלקת התחתונה האופקית, ובמקרים שונים הצלקת הרוחבית אינה נראית כלל לעין. בחירה בניתוח כזה קלה, משום שהוא משדרג מאד את הגוף ומספק איכות חיים, פרופורציות, יציבה טובה וקלילות.

קראו עוד על: הרמת חזה ללא צלקות

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן